اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار
شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در پیامی فرا رسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت. پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار

بسمه تعالی

"ن والقلم و ما یسطرون"

جان نباشد جز خبر در آزمون/ هرکه را افزون خبر، جانش فزون

با سلام و احترام

خبرنگاران؛ قشر زحمتکش، صادق، حماسه آفرین و مجاهدان حق جو و حق گویی هستند که با ذهن جستجوگر و تحلیلگر و با نگاهی تیز بین، حقایق را به بهای بقای جان خویش، عیان و بیان می کنند و این امر مهم یقیناً زیربنای جامعه ای توسعه مدار و رشد یافته تلقی می گردد.

بی شک نقش و تاثیر قلم و تلاش دلسوزانه خبرنگاران برای آگاهی بخشی عمومی موجبات تعالی استان خواهد بود چرا که خبرنگاران و رسانه های خبری ابزار ارتباط مردم با مسئولین هستند و تعامل با رسانه ها می تواند زمینه رفع بسیاری از مسائل و مشکلات را فراهم کرده و همچنین بستر ساز پیشبرد توسعه استان باشد.

تحولی که امروز در عرصه ی رسانه در کشور ما به وقوع پیوسته است، نقطه ی عطف بسیار مهم و بی سابقه‌ای است که به همت دست اندر کاران و فعالان بخش در چند سال اخیر محقق شده است و مطمئنا این سالها در تاریخ و تمدن ایرانِ بزرگ به ثبت خواهد رسید.

در موقعیت حساس کنونی، رسالت خبرنگاران تنویر افکار عمومی جامعه برای ایجاد بینش و بصیرت بیشتر، تامین نیازهای اطلاعاتی مردم، انعکاس منصفانه عملکردها و خدمات مسئولین نظام اسلامی به آحاد جامعه می باشد.

 بدینوسیله صمیمانه ترین تهنیت ها و تبریک خویش را در هفدهم مردادماه روزخبرنگار به عزیزان خبرنگار، صاحبان اندیشه و قلم، گزارشگران و تصویر برداران تلاشگر عرصه پر خطر اطلاع رسانی و روشنگری اعم از رسانه ملی و صداوسیما، خبرگزاری ها، سایت های اطلاع رسانی استانی و نشریاتی که با رعایت امانت و در کمال صداقت در ثبت رویدادها و تولید و انعکاس اخبار، برنامه ها و فعالیت های این مجموعه تلاش می نمایند، ابراز می دارم. امید است در سایه همکاری های روزافزون تان شاهد تعالی بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

شکراله شیرخانی

مدیرکل

۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید