اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: هماهنگی و تعامل شورای مدیران ایلام باعث هم افزایی و انجام به موقع خدمات به جامعه هدف شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: هماهنگی و تعامل شورای مدیران ایلام باعث هم افزایی و انجام به موقع خدمات به جامعه هدف شده است.
صبح روز چهارشنبه چهارم تیرماه چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون استاندار و مدیران دستگاه های تابعه در محل هتلداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.

به گزازش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی گفت: مکلف شدن مدیران کل آموزش فنی و حرفه‌ای سراسر کشور برای بهره گیری از بانوان توسط ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نشان از توجه بزرگترین وزارتخانه اجتماعی کشور به نقش بانوان در جامعه و توسعه است.

وی تصریح کرد: سه شعار اصلی مقام عالی وزارت، به کارگیری نیروهای زن، جوان گرایی و شفافیت است که وضعیت بهره گیری از بانوان توانمند، نیروهای جوان در ایلام به مراتب از استان های دیگر بهتر است.

شیرخانی اظهار کرد: امروز شاهد وحدت، همدلی و هم افزایی در استان هستیم که این امر می توان در دستیابی به اهداف بلندی که وزارتخانه تعیین کرده است، یاریگر ما باشد .

وی ادامه داد: طبق اعلام وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران تابعه در استان ایلام، الگویی برای سایر استان ها هستند و شورای مدیران ایلام، سرآمد دیگر شوراها در کشور است که می طلبد در فضای همدلی و هم افزایی مدیران  استانی بیشتر از گذشته نقش خود را در خدمت به مردم و پیشبرد اهداف ، ایفا کنند.

شیرخانی گفت: با تعامل هر چه بیشتر مدیران و ایجاد هم افزایی بتوانیم گام موثری به جهت خدمت رسانی به مردم استان در راستای سیاست های کلان وزارت برداریم.

وی اظهار داشت: با توجه به توسعه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در استان، شاهد نیروهای کارآموخته برای این واحدها باشیم که آموزش فنی و حرفه ای می تواند با توجه به ظرفیت های زیاد و پتانسیل های خود در این مساله، حضور موثر ایفا کند.

وی گفت: ۴۷ درصد نیروهایی پروژه های نفت و گاز در استان جذب شدند، نیروهای بومی هستند که مهارت لازم را دارند.

۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید