اخبار

دیدار مردمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام با مردم به صورت هفتگی

دیدار مردمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام با مردم به صورت هفتگی
صبح روز دوشنبه بیست و ششم خردادماه، شیرخانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در ملاقات حضوری به درخواست های مراجعین رسیدگی کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی در حاشیه این دیدارها گفت: پیرو برنامه استانداری ایلام، در راستای شفافیت در پاسخگویی و تسریع در رسیدگی به مطالبات مردم، این ملاقات ها بصورت هفتگی و هر دوشنبه برگزار خواهد شد و به صورت چهره به چهره درخواست‌های شهروندان رسیدگی خواهد شد.

وی گفت: حسب تأکیدات استاندار ایلام و همچنین مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری مبنی بر اهتمام دستگاه های اجرایی در برگزاری جلسات ملاقات چهره به چهره مسئولین، این اداره کل به صورت منظم دوشنبه هر هفته از ساعت ۹تا ۱۱ با ارباب رجوع ملاقات خواهد کرد


وی ادامه داد: در ارتباط دوسویه چهره به چهره اقناع و جلب رضایت ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی، شناخت و رفع فوری برخی از مشکلات مراجعین و پاسخگویی صریح و شفاف از مباحثی است که توسط این اداره کل مدنظر قرار گرفته خواهد شد.

وی تصریح کرد: ارتباط مستمر با مراجعین یکی از رویکردهای این اداره کل به عنوان نماینده اجتماعی ترین نهاد حاکمیتی در جهت اطلاع از مسائل و مشکلات موجود است.

وی تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع در اولویت برنامه های اصلی این اداره کل قرار گرفته است و از کارکنان خواسته شده است که ضمن پاسخگویی به ارباب رجوع به عنوان ولی نعمتان، کار آن ها را در کم ترین زمان ممکن انجام دهند.
شیرخانی گفت: عموم درخواست‌های مراجعه کنندگان، در رابطه با اشتغال، تسهیلات کرونا، درخواست وام خود اشتغالی و تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری است.

گفتنی است که شیرخانی همواره در برنامه های متنوعی از جمله ملاقات‌های مردمی، میز خدمت و سامانه سامد، حضور در برنامه‌های مختلف رادیو و تلویزیونی و ... تلاش داشته است که در دسترس مردم باشد.

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید