اخبار

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام: سهم ایلام از برش استانی اشتغال 10 هزار و 716نفر است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام: سهم ایلام از برش استانی اشتغال 10 هزار و 716نفر است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: بر استانی ایجاد اشتغال سهم ایلام برای سال جاری 10 هزار و 716 نفر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام، حیدر نعمتی در نشست کارگروه اشتغال استان اظهار داشت: برنامه دستگاه های اجرایی در زمینه اشتغال برای استانها تهیه شده و در آخرین نشست استانداران و معاونین اقتصادی استانداران سرار کشور جمع بندی همه استانها مطرح و برش های استانی ایجاد اشتغال استانها تهیه شده است.

وی افزود: سهم استان از ایجاد اشتغال در سال جاری مشخص و ابلاغ شده و در همین راستا به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی اعلام شده است تا به تفکیک هر شهرستان و هر پروژه تقسیم بندی صورت گیرد.
نعمتی گفت: با این تقسیم بندها هم رصد و راستی آزمایی صورت می گیرد و وضعیت دستگاه هایی که به تعهدات خود در قبال اشتغال ایجادی عمل نکنند، بررسی و آسیب شناسی می کنیم.
وی اظهار داشت: به فرمانداران نیز اعلام شده تا در کارگروه های اشتغال مطرح و مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم بر اساس برنامه زمانبندی به تعهدات استان در خصوص ایجاد اشتغال عمل کنیم.
وی از دغدغه های استاندار ایلام در خصوص مسایل و مشکلات استان و صنوف و مدیران دستگاه های اجرایی گفت: باید به صورت دوره ای همه واحدهای مشکل دار استان شناسایی شوند و در راستای مسایل و مشکلات آنها برنامه ریزی لازم انجام گیرد.

نعمتی گفت: کسب و کارهایی در استان وجود دارد که با اندک مشاوره، رفع بیمه و مالیات و ... می توان مشکلات واحدهای تولیدی را برطرف کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام اظهار داشت: با توجه به شعار سال باید برای احیا، تکمیل ظرفیتو توسعه  واحدهای تولیدی استان در راستای افزایش تولید و تثبیت و ایجاد اشتغال گام برداشت.
وی از مدیران دستگاه های اجرایی و فرمانداران استان خواست که با بازدیدهای میدانی اطلاعات بیشتری در خصوص واحدهای تولیدی کسب کنند.

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید