اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: بانک توسعه نقش مهمی در حمایت و توسعه تعاونی های استان دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: بانک توسعه نقش مهمی در حمایت و توسعه تعاونی های استان دارد
مدیرکل و رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ایلام از نقش کلیدی و محوری بانک توسعه تعاون در حمایت از تعاونی های ایلام خبر داد و گفت: این بانک از منابع خود در مسیر کمک به توسعه تعاونی ها استفاده کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی روز سه شنبه در دیدار با سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان گفت: بانک توسعه تعاون ماموریت های در نظر گرفته شده خود در استان را به خوبی انجام داده است.

وی افزود: بانک توسعه تعاون در راستای مسیر تکاملی و برنامه های اشتغال استان بیش از  پیش فعالیت داشته که این امر منجر به تولید و افزایش اشتغال در استان به ویژه در بین تعاونی ها خواهد شد.

وی گفت: بانک توسعه تعاون یکی از چهار بانک عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی است که در توزیع هدفمند و درست تسهیلات نقش بسزایی داشته است‌.

وی تصریح کرد: نقش بانک توسعه تعاون، به عنوان بانک تخصصی بخش تعاون در پرداخت تسهیلات به تعاونی ها مضاعف خواهد بود و این بانک نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

شیرخانی اظهار کرد: با توجه به مسئولیت اجتماعی بانک توسعه تعاون در حمایت از تعاونگران، این بانک باید بیش از پیش با مردم همکاری و تعامل نماید.

رییس شورای هماهنگی مدیران از خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان اجتماعی ترین وزارتخانه کشور نام برد و گفت: در استان مجموعه دستگاه های وزارت به عنوان بازویی توانمند و با همدلی در کنار ملت و دولت بوده و تعامل، همکاری و هماهنگی مدیران تابعه در کشور بی نظیر و مثال زدنی است.

هاشمی نژاد سرپرست مدیریت بانک توسعه تعاون نیز در این دیدار آمادگی بانک توسعه را جهت همکاری با افرادی که اهلیت کافی را داشته و توان اجرای پروژه های اقتصادی و اشتغالزایی داشته باشند اعلام نمود و گفت: این بانک از تعاونی ها در جهت اعطای تسهیلات موضوع بند الف تبصره۱۸ حمایت خواهد کرد.

وی گفت: بانک توسعه تعاون به‌عنوان تنها بانک تخصصی بخش مردمی تعاونی کشور از تمامی امکانات خود در جهت حمایت از کسب‌ و کارهای کوچک و کارآفرینان عرصه تولید به‌ ویژه تعاونگران استفاده می کند.

هاشمی نژاد گفت: بانک توسعه تعاون به افراد تسهیلات روستایی پرداخت کرده است که در آینده استان تاثیرگذار خواهند بود و این تسهیلات باعث افزایش اشتغال و رونق بخش تولید و تعاون استان خواهد شد.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید