اخبار

در راستای حفظ سلامت کارکنان محیط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام ضدعفونی شد

در راستای حفظ سلامت کارکنان محیط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام ضدعفونی شد
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام از ضدعفونی و گندزدایی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام برای مقابله با ویروس کرونا توسط همکاران و رابط سلامت این اداره کل خبر داد.

مهدی مظفری گفت: به منظور حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع ضدعفونی کردن محیط کار و تهیه و تامین اقلام بهداشتی موردنیاز کارکنان برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا ضروری است.

وی تصریح کرد: باتوجه به تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مقابله با بیماری کرونای استان در خصوص حفظ بهداشت و سلامت کارکنان دستگاه‌های اجرایی، محیط کار کارکنان باید ضدعفونی شده و لوازم بهداشتی و محافظتی فردی شامل ماسک، دستکش و محلول ضدعفونی کننده دست در اختیار آنها قرار گیرد که این امر در این اداره کل به صورت مستمر در حال انجام است

وی اظهار کرد: به منظور مشارکت کارکنان در امر ضدعفونی، ظرف‌های مخصوص محلول ضدعفونی در اختیار کارکنان قرار گرفته شده و گندزدایی برای تمامی اتاق ها تهیه و همچنین در محل‌های ورودی اداره کل، محل های مخصوصی محلول ضدعفونی برای استفاده عموم در اختیار آنان قرار گرفته است.

 در ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان گزارش نشده است و تا این لحظه مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا ۵۸ نفر می باشد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید