اخبار

کارگر ایلامی در بخش صنعت نمونه کشور شد

کارگر ایلامی در بخش صنعت نمونه کشور شد
شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: استان ایلام در جشنواره ملی امتنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صاحب عنوان کارگر نمونه ملی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: محمد جعفری کارگر شرکت سیمان ایلام به عنوان کارگر نمونه سی و یکمین جشنواره ملی امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدها‌ی نمونه در بخش صنعت کشور معرفی شد.

شکراله شیرخانی اظهار داشت: جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کار نمونه، هر سال با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.

وی افزود: معیار انتخاب کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در مرحله ملی، اختراع، نوآوری و خلاقیت، مسئولیت پذیری، نظم و انضباط است.

شیرخانی یادآور شد: منزلت و جایگاه کارگر همواره ارزش بالایی داشته و کرامت و قدردانی از این قشر یک مقوله‌ فرهنگی محسوب می‌شود.

گفتنی است، ۲۱۵ کارگر، گروه کار و واحد نمونه در سی و یکمین جشنواره امتنان از جامعه کار و تولید استان ایلام در سامانه ثبت نام کردند.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید