اخبار

برنامه های هفته کارگر ایلام به صورت مجازی برگزار می شود

برنامه های هفته کارگر ایلام به صورت مجازی برگزار می شود
شیرخانی گفت: باهدف کنترل و مقابله با شیوع کویید۱۹، برنامه‌های امسال هفته کارگر ایلام به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی رئیس کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد بزرگداشت هفته کارگر ایلام گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و بروز محدودیت در روند فعالیت های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه کار و تلاش، دچار تغییراتی در روش اجرا شده است.

وی تصریح کرد: برنامه های متنوع هفته کار هر ساله با حضور و هماهنگی تشکل های کارگری و کارفرمایی برگزار می شد که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، بیشتر این برنامه‌ها به صورت مجازی و آنلاین با مشارکت شرکای اجتماعی، نمایندگان کارگران و کارفرمایان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط پیش آمده در سال جاری، جشنواره ها و مسابقات مختلف ویژه بزرگداشت هفته کارگر، در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.

شیرخانی بر نقش تاثیرگذار روابط عمومی در زمینه انعکاس رخدادها و اخبار مهم با هفته کار با توجه به شرایط کشور تاکید کرد و گفت: از ظرفیت های فضای مجازی و روابط عمومی در برگزاری برنامه های این هفته برای انعکاس برنامه های هفته کار استفاده حداکثری خواهد شد.

شیرخانی فضای مجازی و شبکه های مختلف رادیو و تلویزیون استانی را بستر و ظرفیتی مناسب جهت عملی نمودن بسیاری از برنامه های هفته کارگر دانست و گفت: با بهره گیری از این ظرفیت ها می توان به بهترین نحو قدردانی خود را از تلاش های جامعه کار و تلاش ابراز داریم.

شیرخانی تصریح کرد: حفظ سلامت کارگران، حفظ روند مطلوب تولید و معیشت و نیز اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی، سهم این اداره کل در مهار کرونا است.

وی بر اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی در جامعه کار و تولید تاکید کرد و گفت: این امر باعث خواهد شد که کارگران به همراه سایر اقشار جامعه از این بحران به سلامت عبور نمایند.

وی اهم اقدامات هفته کار ایلام را پخش پیام تبریک نماینده ولی فقیه و امام جمعه و استاندار در اولین روز از هفته کارگر از سیمای مرکز ایلام، تقدیر از خادمان سلامت محور در مقابله با ویروس کرونا که شامل کادر درمان (پزشکان، پرستاران و بهیاران)، تقدیر از اعضای کمیته بهداشتی و مسئولین خانه های بهداشت، اطلاع رسانی برنامه ها و عناوین روزهای هفته کارگر از طریق خبرگزاری و رسانه ها، حضور مدیرکل و نمایندگان تشکل های کارگری کارفرمایی در برنامه های متنوع صداوسیمای استان، مصاحبه خبری مدیرکل با اصحاب رسانه و مطبوعات استان، تهیه زیرنویس دربرنامه های شبکه استانی با محوریت نقش کارگران درجهش تولید، معرفی کارگر نمونه، واحدنمونه و گروه کار نمونه استان، تبلیغات محیطی، نصب بنر و استفاده از بیلبوردهای تبلیغی با همکاری شهرداری، برگزاری مسابقه فرهنگی دربرنامه محلی استان مربوط به این هفته، پخش کلیپ گندزدایی در مراکز کارگری و پخش از سیمای مرکز استان، مصاحبه با مدیران عامل وکارگران مراکز تولید ماسک والکل در این ایام است.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید