اخبار

چگونگی دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی به خانواده‌های یارانه بگیر

چگونگی دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی به خانواده‌های یارانه بگیر

اگر سرپرست خانواری شماره تلفن همراهی به نام خود ندارد، باید ۱۰۰ درصد تهیه کند.

ارسال پیامک تا۲۹فروردین(جمعه شب) ادامه دارد.

سرپرستان خانوار تا یکشنبه ۳۱ فروردین فرصت دارند سیم‌کارت به نام خود تهیه کنند و در این صورت نیاز به دریافت پیام کوتاه از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیست و مستقیما کد ملی خود را به شماره ۶۳۶۹ از طریق پیام کوتاه ارسال کنند.

واریز تسهیلات تا ۴ اردیبهشت به حساب سرپرستان خانوار( آن دسته از سرپرستانی که کدملی خود را جهت تایید تا ۳۱ فروردین ارسال کنند، وام آنها، چهارم اردیبهشت یعنی قبل از شروع ماه رمضان برای آن ها واریز می شود)

مبلغ یک میلیون تومان پول نقد است و امکان برداشت از کارت عابر بانک وجود دارد.

آن دسته از افرادی که به تازگی برای تفکیک یارانه نقدی از پدر ومادر خود اقدام کرده اند، حتی اگر هنوز یک ماه هم دریافت نکرده اند، در صورتی که مشمول یارانه نقدی شوند می‌توانند تسهیلات بگیرند.

اگر افراد پیامک های تبلیغاتی خود را بسته باشند، مردم نگران نباشند و باز هم پیامک برای آن ها ارسال می شود

اگر ۱۰ سیم کارت به اسم سرپرست خانوار باشد برای تمام ۱۰ سیم کارت پیامک ارسال شده‌ است-فقط با یکی از آنها شماره ملی خود را ارسال کند

اولین شماره تلفن همراهی که سرپرست خانوار با آن، شماره کد ملی خود را پیامک می کند به عنوان شماره تلفن رسمی سرپرست خانوار نزد وزارت رفاه ثبت می شود و از این پس هر پیامکی به آن شماره ارسال کند به منزله ابلاغ رسمی خواهد بود.

 به ۲۵ میلیون نفر سرپرست خانوار ۸۸ میلیون پیامک ارسال شده است؛ زیرا برخی افراد چند خط تلفن همراه دارند. پیامک به همه خطوط آنها ارسال شده است، اما از اینجا به بعد با هر سیمکارتی که کدملی را ارسال کنند، ما همان سیمکارت را به عنوان سیمکارت رسمی می‌شناسیم.

کل کسانی که از سرپرستان خانوار سیم کارت ندارند، ۲.۵ میلیون نفر هستند. به احتمال خیلی زیاد ما برای یکی دیگر از اعضای خانواده که تلفن و سیم کارت دارند پیامک ارسال می کنیم و واریزی سرپرست برای آنها صورت می‌گیرد( احتمالا به اعضای خانوارهایی که فاقد شماره سرپرست هستند پیام کوتاه ارسال خواهد شد، در این صورت می‌توانند کدملی سرپرست خانوار را با همان شماره ارسال کنند (توصیه می‌شود سیمکارت تهیه کنند) و واریز به حساب سرپرست خانوار خواهد بود.

 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال رایزنی جهت دریافت لیست افراد زندانی برای پرداخت مستقیم تسهیلات به آنها است.

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید