اخبار

سومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران برگزار می شود

سومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران برگزار می شود
سومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران از اول تا چهارم اردیبهشت‌ 1399 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران معتبرترین شرکت‌ها و سازمان‌های داخلی و بین‌المللی، کاریابی‌های داخلی، خارجی و الکترونیکی، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و کارآفرینی و سایر بازیگران حوزه های کسب‌وکار، استخدام و منابع انسانی حضور خواهند داشت.
براساس این گزارش، برقراری ارتباط مؤثر بین کارفرمایان، کارجویان و کاریابی‌ها، بکارگیری نیروهای نخبه و متخصص، شبکه سازی  استارتاپ ها،  ارزیابی فرصت‌های شغلی داخلی،  آشنایی با محیط‌های کاری شرکت‌ها،  آشنایی با فرصت‌های شغلی بین‌المللی و اطلاع از نیازهای بازار کار داخلی از مهمترین محورها برای  حضور در این نمایشگاه است.
گفتنی است با توجه به توافق به‌عمل‌آمده با مجری نمایشگاه، برای اولین بار فضای نمایشگاهی به صورت رایگان در اختیار مؤسسات کاریابی دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و متقاضیان قرار گیرد.
شایان ذکر است غرفه‌ها به‌صورت سازه‌های استاندارد نمایشگاهی با متراژ 9 تا 12 متری است و حداکثر تعداد غرفه‌های پیش‌بینی‌شده در این نمایشگاه برای مؤسسات کاریابی 40 غرفه است.
بر اساس این گزارش مهلت تکمیل فرم پیش ثبت‌نام برای شرکت در این نمایشگاه تا تاریخ اول اسفندماه 1398است و بعد از این تاریخ امکان استفاده از غرفه به‌صورت رایگان مقدور نیست.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه، می‌توانند به سایت دبیرخانه نمایشگاه به آدرس www.jobcenter.ir مراجعه کنند .
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید