اخبار

نشست هماهنگی فعالان اقتصادی ایلام برای دیدار با رییس جمهوری

نشست هماهنگی فعالان اقتصادی ایلام برای دیدار با رییس جمهوری
در آستانه سفر رییس جمهوری به استان ایلام نشست هماهنگی فعالان اقتصادی استان روز شنبه به منظور طرح مسائل، مشکلات و ظرفیت‌های حوزه اقتصادی استان ایلام در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، برگزار شد

مدیرکل هماهنگی دفتر رییس جمهوری در این نشست گفت: از هر حوزه اقتصادی استان باید یک فرد فعال دغدغه‌ها و ظرفیت‌ها را در دیدار با رییس جمهوری بیان کند.

عزیز صادقی اظهار داشت: با توجه به فشرده بودن برنامه های رییس جمهوری باید افراد در زمان مشخص خواسته‌های استان را مطرح کنند.

وی افزود: برنامه‌ریزی و هماهنگی خوبی باید صورت گیرد که سخنان تکراری و شخصی در این نشست مطرح نشود و مسایل و ظرفیت‌های اقتصادی استان مطرح شود.

بیان دقیق مشکلات و نارسایی‌های حوزه اقتصادی در تصمیم‌گیری رییس جمهوری تاثیر دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام نیز گفت: با توجه به سفر رییس جمهوری درصدد هستیم تا مسائل، مشکلات و ظرفیت‌های حوزه اقتصادی استان را به اطلاع رییس جمهوری برسانیم.

حیدر نعمتی اظهار داشت: استان با وجود همه ظرفیت‌های مناسب در حوزه گردشگری، کشاورزی، صنعت، خدمات، صادرات و مرز، مشکلات و نارسایی‌هایی دارد که باید مطرح شود.

وی اضافه کرد: بیان دقیق مسایل و مشکلات و خواسته مردم نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری در تصمیمات رییس جمهوری خواهد داشت. ما نیاز داریم به خوبی دغدغه‌های استان در حوزه اقتصادی را از زبان فعالان همین حوزه‌ها مطرح کنیم.

معاون استاندار ایلام بر ضرورت هماهنگی بیشتر و مشخص شدن محورها و افرادی که خواسته‌های استان را مطرح کنند تاکید کرد و گفت: این افراد باید از بیان نظرات شخصی بپرهیزند زیرا ما باید مسایل استان را فریاد بزنیم و به خوبی دغدغه مردم استان را بیان کنیم. حضور رییس جمهوری در ایلام یک فرصت مناسب است که باید از آن استفاده شود.

نظرات شخصی در دیدار با رییس جمهوری نباید مطرح شود

شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام نیز در این جلسه گفت: مقرر گردید نمایندگان تشکل ها،انجمن هاو شرکتهای تولیدی و اقتصادی در جلسه ای که باحضور  واعظی رییس دفتر رییس جمهور، استاندار و مدیران برگزار می شود، مباحث خود را مطرح نمایند.

رییس دانشگاه ایلام نیز گفت: نباید نظرات شخصی در نشست اقتصادی و دیدار با رییس جمهوری مطرح شود بلکه باید حرف دل استان بیان شود.

محمد علی‌اکبری اظهار داشت: باید انسجام خوبی در این نشست اقتصادی باشد و بیشترین استفاده را از حضور رییس جمهوری ببریم.

وی افزود: رییس جمهوری برنامه‌های مناسبی در استان دارند که باید با بیان مشکلات استان و خواسته‌های بحق اعتبارهای مناسبی برای ایجاد طرح‌های مهم در استان جذب کنیم
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید