اخبار

استاندارایلام: اولویت اصلی مسئولان رسیدگی به امور مردم باشد.

استاندارایلام: اولویت اصلی مسئولان رسیدگی به امور مردم باشد.
قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در حاشیه دیدار جمعی از شهروندان ایلامی بر لزوم رسیدگی به کار مردم در شرایط امروز کشور تاکید کرد و گفت: در این شرایط بایست اولویت اصلی مسئولان رسیدگی به امور مردم باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، استاندار ایلام گفت: حال که دشمن تمام توان خود برای تحت فشار قرار دادن مردم و کشور در اثر تحریم های ظالمانه بکار بسته است می طلبد در این اوضاع و احوالات هوای مردم را داشته باشیم.

استاندار ایلام دیدار با مردم را مهمترین جلسه خود عنوان کرد و گفت: در این دیدارها مردم بصورت مستقیم و بی واسطه گلایه ها و مسائل و مشکلات خود را با مسئولان در میان می گذارند و به تناسب مدیران مربوطه نیز پاسخگو خواهند شد.

وی غالب مشکلات مردم را علاوه بر مسائل معیشتی، اشتغال جوانان عنوان کرد و گفت: از تمام ظرفیت دولت برای رفع مسائل و مشکلات مردم استفاده می کنیم.

سلیمانی دشتکی در ادامه با اشاره به این مطلب که در جهت توسعه استان اقدامات بسیار خوبی انجام شده و اقدامات بزرگتری در دست اقدام است، اضافه کرد: در حوزه سرمایه گذاری پیگیری های فراوانی صورت گرفته و منتج به سرمایه گذاری های بزرگی در استان شده است که امیدواریم با به سر انجام رسیدن آنها تحول خوبی در توسعه و اشتغال استان ایجاد شود. 

گفتنی است در این دیدار مردمی که مجموعه مسئولان مرتبط استان نیز حضور داشتند مسائل و مشکلات حدود ۳۰ نفر از شهروندان که ۱۰نفر آن ها مربوط به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود، بررسی شد و تصمیمات مقتضی برای رفع مشکلات آنان اتخاذ شد.

۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید