اخبار

استاندار ایلام: مسئولان در دسترس مردم باشند

استاندار ایلام: مسئولان در دسترس مردم باشند
سلیمانی دشتکی استاندار، شیرخانی و همتی مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهزیستی و برخی از مدیران اجرایی استان در راستای تکریم مردم و پاسخگویی به خواسته‌ها و مطالبات آن‌ها با حضور تعدادی از شهروندان ایلامی از اقصی نقاط استان، ملاقات عمومی در محل استانداری ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، سلیمانی دشتکی در حاشیه این دیدارها با تاکید بر این مهم که مسئولان بایست همواره در دسترس مردم باشند، گفت: ارتباط سهل و ساده مردم با مسئولان یک ضرورت است و مدیران بایست این مهم را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

وی ادامه داد: به معاونین، مدیران دستگاه های اجرایی و فرمانداران بخشنامه کرده ایم که حداقل یک روز در هفته برنامه ملاقات عمومی داشته باشند و از نزدیک به خواسته ها و مطالبات مردمی رسیدگی نمایند.

در این برنامه شهروندان از نزدیک خواسته ها و مطالبات خود را مطرح کردند و در ادامه استاندار ایلام دستورات لازم در جهت رفع مشکلات به مدیران مربوطه صادر نمودند.

نکته قابل توجه در این دیدارها حضور دستگاه های ذیربط متناسب با خواسته ها و مطالبات مردمی بود، بطوریکه افرادی که خواستار ملاقات با استاندار بودند از قبل از طریق حضور در دفترمدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری ایلام و یا از طریق شماره تلفن ۱۱۱ سامانه سامد مسائل و مشکلات خود را ثبت کرده بودند و امروز به تناسب این مطالبات مدیران دستگاه های مرتبط در برنامه ملاقات مردمی حضور یافته و به درخواست های مردمی پاسخ گفتند.

گفتنی است که استاندار و مدیران اجرایی ایلام همواره در برنامه های متنوعی از جمله ملاقات‌های مردمی، میز خدمت، سامانه سامد، حضور در شهرستان ها و بخش های مختلف استان، تشکیل گروه های مشورتی در حوزه های مختلف، حضور در برنامه‌های مختلف رادیو و تلویزیونی و ... تلاش داشته است که در دسترس مردم باشند و ضمن پیشگام بودن در این مهم از نزدیک در جریان خواسته ها و مشکلات مردمی قرار گیرد.

۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید