اخبار

استاندار ایلام: مدیران اجرایی موظفند ظرف ۴۸ ساعت پاسخ ارباب رجوع را بدهند

استاندار ایلام: مدیران اجرایی موظفند ظرف ۴۸ ساعت پاسخ ارباب رجوع را بدهند
استاندار ایلام گفت: تمامی مدران اجرایی در هر سطحی موظفند پاسخ درخواست های ارباب رجوع را حداکثر تا ۴۸ ساعت بدهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی تاکید کرد و اظهار داشت: اربعین ۹۸ دیدگاه ها را نسبت به ایلام بیش از پیش تقویت کرد ، اربعین افتخار بزرگی برای نطام، ایلام و دست اندرکاران این کنگره بزرگ بود.

وی افزود: در بحث مناطق مرزی نباید قصه یارانه ها تکرار شود بلکه باید توجه بیشتر خود را بر زیرساخت ها، بهداشت و راه این مناطق معطوف کنیم

استاندار ایلام تاکید کرد: مدیران و مجموعه افراد دست اندرکار مدافع استان باشند، به دنبال جذب منافع و افزایش درآمد استان باشیم و نباید با ارائه آمار ضعیف منافع استان را از بین ببریم.

سلیمانی دشتکی اضافه کرد: تا آنجا که می توانیم نباید درآمد استان را کم کنیم بلکه برعکس همه باید در مسیر افزایش درآمد تلاش کنیم زیرا فلسفه وجودی همه ما مسئولان خدمت و پاسخگویی به مردم است.

وی مطالبات مردم را یک حقیقت انکار ناپذیر دانست و یادآور شد:  این کمال بی تدبیری یک مدیر است که مطالبات مردم را بی پاسخ بگذارد ، مدیران در هر شرایطی باید پاسخگوی مردم باشند و با مدیرانی که خواست و مطالبات مردمی را بی پاسخ می گذارند، برخورد می شود.

سلیمانی دشتکی اضافه کرد: معاونان استاندار، فرمانداران، مدیران کل، بخشداران و معاونین و مدیران ستادی موظف هستند حداکثر ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت جواب ارباب رجوع را بدهند

استاندار ایلام بخشنامه حقوق  شهروندی و تاکید بر اجرای آنرا از افتخارات دولت تدبیر و امید دانست و گفت: دستورالعمل حقوق شهروندی را همه باید اجرا کنند، اگر کسی نمی تواند استعفا بدهد.

۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید