اخبار

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی: عملکرد رییس‌جمهور قابل قبول است

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی: عملکرد رییس‌جمهور قابل قبول است
میرزایی‌گفت: عملکرد شریعتمداری بسیار خوب بوده است و وی منشاء خدمات بسیار خوبی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، جلال میرزایی در دیدار با مدیرکل، معاونین و کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: شرایط کلی دولت از سال گذشته رو به کاهش و وضعیت مناسب نیست و باید فضای کشور را آرام و توقعات را کم تا اعتماد مردم به دولتمردان و نمایندگان بیشتر شود.

میرزایی یادآور شد: با وجود مشکلات موجود از جمله افزایش تورم و بیکاری که منشاء آن ها عوامل خارجی است، در طول یکسال اخیر‌، دولت، عملکرد و مدیریت خوبی داشته است

ی تاکید کرد: با توجه به کاهش درآمد ارزی کشور که مقصر آن دولت نبوده اما عملکرد رئیس جمهور خوب و قابل دفاع است.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی افزود: عملکرد شریعتمداری بسیار خوب بوده است و وی منشاء خدمات بسیار خوبی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده است.

عضو فراکسیون امید مجلس ادامه داد: زمانی که عامل خارجی و تهدید در کشور وجود دارد، باید بین مسئولان اتحاد و همدلی ایجاد شود.

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امیدگفت: دولت با وجود مشکلات خارجی، مسائل داخلی را خوب مدیریت کرده و دولت بحران ایجاد شده را آرام و با دقت مدیریت کرده است.

وی گفت: نگاه دولت برخلاف گذشته که به تسهیلات بوده، امروز به سمت سیاستگذاری و نظارت رفته و باید تسهیلات را به افرادی واگذار کند که دارای اهلیت کافی باشند و در آینده منجر به توسعه و تحول در اقتصاد کشور شوند.
جلالی تاکید کرد: دولت باید از ظرفیت های غیردولتی نیز استفاده کند.

مدیرکل تعاون، کار و ر فاه اجتماعی استان ایلامنیز در این دیدار گفت:: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام: همدلی و هم‌افزایی نمایندگان مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با استاندار محترم، توسعه استان را هموارتر می کند

وی گفت: با توجه به دامنه فعالیت و خدمات رسانی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی که از بدو تولد تا پس از مرگ می باشد، وظیفه خطیری بر عهده وزارت‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

وی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اجتماعی ترین وزارتخانه کشور است و 70 درصد از جمعیت استان از خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهره مند هستند

شیرخانی ادامه داد: تاکنون سه هزار و ۶۴۷ طرح اشتغال روستایی با اعتبار ۱۸۴ میلیارد تومان و ایجاد پنج هزار و ۵۸۸شغل در استان ایلام پرداخت شده است.

۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید