اخبار

تمدید زمان ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر ایلام

شیرخانی مدیر کل تعاون تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام از تمدید زمان ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر تا پنجشنه سیزدهم تیر ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی گفت: زمان ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر که از 4 خرداد تا 10 تیر اعلام شده بود، با توجه به استقبال شرکت های تعاونی تا روز پنجشنبه 13 تیرماه جاری تمدید شد.
وی‌ افزود: جشنواره تعاونی های برتر همه ساله در راستای ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و معرفی نظام مند و نهادینه کسب و کارهای تعاونی موفق در سطح استانی و ملی برگزار می‌شود.
وی گفت: شرکت های تعاونی متقاضی در 23 گرایش کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تأمین نیاز تولیدکنندگان، تأمین نیاز مصرف کنندگان، تأمین نیاز صنوف توزیعی، تأمین نیاز صنوف خدماتی، اعتبار، دهیاری ، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش بنیان، سهامی عام، فراگیر ملی، بنیاد تعاون و کارآفرینی، خدماتی، اتاق تعاون و اتحادیه های تعاونی در این جشنواره ثبت نام کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: بر این اساس تعاونگران استان می توانند برای ثبت نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر تا تا 13 تیر ماه  به سامانه اینترنتی چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر به آدرس www.taavonibartar.mcls.gov.ir  مراجعه و نسبت به ورود اطلاعات تعاونی یا اتحادیه خود در مهلت اعلام شده اقدام کنند.

وی زمان برگزاری چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر استان را شهریور ماه سال جاری همزمان با هفته تعاون در زاهدان اعلام کرد و افزود: برگزیدگان جشنواره استانی برای شرکت در جشنواره ملی تعاونی های برتر که در تهران برگزار می شود، معرفی خواهند شد

۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید