اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام؛ مسابقه ترویجی و آموزشی سراسری سنجش دانش حقوقی تعاونگران و مدیران و کارشناسان بخش تعاون کشور برگزار می گردد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام؛ مسابقه ترویجی و آموزشی سراسری سنجش دانش حقوقی تعاونگران و مدیران و کارشناسان بخش تعاون کشور برگزار می گردد
شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام از "برگزاری مسابقه ترویجی و آموزشی سراسری سنجش دانش حقوق تعاونگران و مدیران و کارشناسان بخش تعاون کشور" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی گفت: همه تعاون گران و علاقه مندان به موضوع تعاون از جمله: اساتید دانشگاه، دانشجویان، پژوهشگران، اتاق های تعاون، اتحادیه های تعاونی، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ،شرکت های تعاونی و... می توانند برای ثبت نام در مسابقه ترویجی و آموزشی سراسری سنجش دانش حقوق تعاونگران و مدیران و کارشناسان بخش تعاون کشور از 25 خرداد تا 5 تیرماه 1398 به سامانه آموزش های مجازی حوزه تعاون به آدرس http://vtcc.mcls.gov.ir مراجعه نمایند و بلافاصله پس از ثبت نام، فایل الکترونیکی منبع مطالعاتی این مسابقه را مشاهده و مطالعه نمایند.

وی در ادامه گفت: نکته قابل توجه این که سوالات این مسابقه سراسری ترویجی و آموزشی از کتاب مرجع مجموعه قوانین و مقررات بخش تعاونی ایران؛ تالیف آقای محمود وزیر؛ انتشارات فرهنگ دهخدا استخراج خواهند شد و هر یک از شرکت کنندگان می توانند حداکثر در 90 دقیقه به 100 سوال 4 گزینه ای این آزمون پاسخ دهند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در خاتمه گفت: هم چنین کلیه مدیران و کارشناسان علاقه مند به موضوع تعاون که در معاونت ها و دستگاه های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اشتغال دارند نیز می توانند برای ثبت نام در این مسابقه ترویجی و آموزشی سراسری به سامانه یادگیری الکترونیکی وزارت متبوع به آدرس el.mcls.gov.ir  مراجعه نمایند.

شایان ذکر است آزمون مورد اشاره در تاریخ پانزدهم تیرماه که با روز جهانی تعاون مصادف می باشد بصورت مجازی و همزمان از طریق سامانه های مورد اشاره از ساعت 6 لغایت 24 برگزار خواهد شد و هر یک از شرکت کنندگان در این مسابقه از لحظه ورود به سامانه به مدت 90 دقیقه برای پاسخگویی به 100 سوال 4 گزینه ای فرصت خواهند داشت و با توجه به وجود خزانه سوالات پرسشنامه هر فرد بصورت اختصاصی خواهد بود.

لازم بذکر است کسانی که 70 درصد امتیاز آزمون را کسب نمایند از طریق سامانه های مورد اشاره 24 ساعت گواهی نامه آموزش مجازی و 40 نفر از کسانی که به 96 تا 100 درصد سوالات پاسخ صحیح اراده دهند بر اساس امتیاز و سرعت پاسخگویی از جوایز نفیس و ارزنده ای برخوردار خواهند شد.

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید