اخبار

آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر در ایلام

آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر در ایلام
شیرخانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام از آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر از تاریخ چهارم خردادماه الی دهم تیرماه سال جاری خبر داد.

به  گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام شیرخانی با اعلام این خبر افزود: در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم نمودن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی در کل کشور، چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی افزود: کلیه شرکت ها و اتحایه های تعاونی در گرایش های مختلف از جمله: کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تأمین نیاز تولیدکنندگان، تأمین نیاز مصرف کنندگان، تأمین نیاز صفوف خدماتی، اعتبار، دهیاری ها، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش بنیان، سهامی عام، فراگیر ملی، بنیاد تعاون و کارآفرینی می توانند برای حضور در جشنواره ثبت نام کنند.

شیرخانی اظهار کرد: متقاضیان می توانند جهت ثبت نام از تاریخ چهارم خردادماه لغایت دهم تیرماه به سایت www.taavonibartar.ir
مراجعه نمایند.

 مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: دبیرخانه جشنواره در اداره توسعه تعاونی های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان واقع در بلوار مدرس مستقر و آماده راهنمایی و پاسخگویی به تعاون‌گران می باشد.
شیرخانی در خاتمه خاطرنشان کرد: جشنواره تعاونی های برتر هر ساله همزمان با هفته تعاون در شهریورماه و با هدف تجلیل از تعاون گران برتر در ایلام همزمان با سایر استان ها برگزار و ابراز امیدواری کرد: تعاونی هایی از استان بتوانند هم‌چون سال گذشته به جشنواره کشوری که با حضور رییس جمهور برگزار می گردد، راه یابند.

۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید