اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام: ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر آغاز شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام: ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر آغاز شد
شیرخانی کارآفرینان برتر استان از هشتم خردادماه تا 31 تیرماه سال‌جاری فرصت دارند برای شرکت در این جشنواره از طریق سامانه به آدرس http://www.karafarinanebartar.ir اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، وی گفت: جشنواره کارآفرینان برتر با رویکرد اصلی شناسایی و معرفی بنگاه هایی که با تکیه بر نوآوری به رشد بالا در فروش عملیاتی و اشتغال دست یافته اند برگزار می شود.

وی با بیان این که جشنواره کارآفرینان برتر می‌تواند زمینه حضور کارآفرینان در جامعه را افزایش دهد و سرعت توسعه فرهنگ کارآفرینی را فراهم کند، افزود: کارآفرینی  موتور محرکه توسعه کشور است و توجه به لحاظ اهمیت و نقش آن در رشد اقتصادی امری ضروری و اساسی است.

وی تاکید کرد: کارآفرینی ماهیتی فرا دستگاهی و فرابخشی دارد ولازم است تمامی دستگاه‌های اجرایی توجه ویژه‌ای به این مهم داشته باشند


شیرخانی در خصوص اهمیت برگزاری جشنواره کارآفرینان گفت: انتخاب برترین‌های کارآفرینی با هدف معرفی آنها به عنوان الگوی برتر به جامعه کار و به خصوص جوانان در سطح ملی و استانی انجام می‌شود.
 وی شناسایی و انتخاب افرادی که تلاش های آنها توانسته است (یا می تواند) تحول قابل توجهی بر صنعت پیرامون آنها ایجاد کند و همچنین منجر به معرفی نسل جدیدی از محصول (خدمت) در آن صنعت، و در سطح منطقه ای یاملی شود؛ یا فعالیت های سنتی در آن صنعت را به فعالیت های مدرن در سطح منطقه ای و ملی تبدیل کند؛ یا نوع سازمان دهی فعالیتها در آن صنعت و نوع تعامل بین بازیگران صنعت و در سطح منطقه ای و ملی را تغییر دهد؛بازارهای کاملا جدیدی برای صنعت در سطح منطقه ای یا ملی خلق کند؛ را از اهدف برگزاری جشنوارۀ کارآفرینان برتر دانست.

وی اظهار داشت : کارآفرینان ازتاریخ 1398/03/08لغایت 1398/04/31می توانند برای شرکت در این جشنواره از طریق سامانه به آدرس

http://www.karafarinanebartar.ir 
اقدام کنند.

۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید