اخبار

در آیین معارفه شجاعی برهان نماینده وزیر در هیات مرکزی گزینش؛ شریعتمداری : سلامت,صلاحیت و صداقت افراد، با دوری از هرگونه جناح بندیها باید مدنظر قرار گیرد

در آیین معارفه شجاعی برهان نماینده وزیر در هیات مرکزی گزینش؛ شریعتمداری : سلامت,صلاحیت و صداقت افراد، با دوری از هرگونه جناح بندیها باید مدنظر قرار گیرد
آیین معارفه نماینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هیات مرکزی گزینش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد .
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزازت تعاون، کار و رفاه اجتماعی   مراسم معارفه سید ضیاالدین شجاعی برهان نماینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هیات مرکزی گزینش این وزارتخانه  امروز  با  حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،  حجت الاسلام  نقویان   دبیر هیات عالی گزینش ، شیرزادی نماینده هیات عالی گزینش ، شاه نظری نماینده سازمان مدیریت در هیات مرکزی گزینش ، زین العابدین مسئول دبیرخانه هیات گزینش  و سید حمید کلانتری  نماینده سابق وزیر در هیات گزینش برگزار شد . 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقش و جایگاه گزینش در کشور اشاره کرد و گفت : باید در جامعه ای زندگی کنیم که در آن ریا نباشد ، صداقت وجود داشته باشد و هم  راستی و پاکی باشد .
وی خاطر نشان کرد: اگر به مردم خدمت می کنیم باید صادقانه و خالصانه باشد . از همه مهمتر اینکه اخلاق حرفه ای رعایت شود و همچنین اگر کاری به فرد سپرده شد با رعایت استاندارد و اصول حرفه ای انجام شود . 
وی تصریح کرد : حتما باید در موضوع فساد و علل و عوامل آن  آسیب شناسی صورت گیرد .  اگر حاصل گزینش وجدان کاری است یعنی بهره وری بالاتر و سود بالاتر ، پس یک مدیر باید  از یک گزینش خوب رضایت داشته باشد . 
شریعتمداری به  یکی دیگر از آسیب هایی که می تواند در حوزه گزینش افراد مورد توجه قرار گیرد  اشاره کرد و گفت : سلامت افراد ، صداقت آنان و با دوری ازهرگونه جناح بندیها باید مدنظر قرار گیرد. 
وی در همین زمینه یادآور شد : اینکه فردی فاسد است و در حزب و یا جناحی است باعث نمی شود که او مورد تایید و صلاحیت قرار گیرد. 
شریعتمداری افزود : باید در گزینش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به اینگونه امور دقت شود و کسانی که اهل ناهنجاری اخلاقی و فساد نیستند را  به کار گرفت . 
حجت الاسلام نقویان نیز در ادامه به تبیین نقش گزینش در کشور پرداخت و گفت : در خدمت رسانی به مردم باید رضایت آنان را مدنظر قرار دهیم . همچنین  روزآمدی معیارها، بهبود روش‌ها، پرهیز از نگرش‌های سلیقه‌ای و غیرحرفه‌ای در راستای جذب نیروی انسانی توانمند، متعهد و شایسته از جمله مواردی است با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری برآن تاکید داشته ایم . 
 شجاعی برهان نماینده وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز رهنمودها و برنامه های وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی در حوزه گزینش را یکی از اولویتهای خود در این زمینه عنوان کرد. 
در ادامه نشست هم از خدمات سید حمید کلانتری نماینده سابق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهدا لوح سپاس از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قدردانی شد. 
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید