اخبار

نشست هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوقهای تابعه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

نشست هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوقهای تابعه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد
نشست سازمان تامین اجتماعی و صندوقهای تابعه امروز به ریاست شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست که صبح امروز در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  با حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، نهاوندیان عضو دبیرخانه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوقهای تابعه  و با حضور اعضای هیات  مدیره صندوقهای بازنشستگی تامین اجتماعی ، کشوری و بیمه روستاییان و عشایر برگزار شد درباره  بودجه سال 98 صندوقها  بحث و  تبادل نظر شد .  
شریعتمداری با تاکید بر خروج از بنگاهداری صندوقها  بر رعایت حقوق صاحبان صندوقها تاکید و گفت : رعایت صرفه جویی در هزینه هایی که حق الناس است باید بیش ازپیش مورد توجه قرار گیرد . 
در ادامه احمد میدری معاون رفاه اجتماعی هم گزارشی  از  برگزاری جلسات دبیرخانه هیات امنای تامین اجتماعی و  فرایند تهیه بودجه در صندوقهای مذکور را ارایه کرد . 

شیرکانی رییس دبیرخانه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه هم گزارشی از روند تدوین بودجه های تنظیم شده ارایه کرد و گفت : با حضور کارشناسان و  نمایندگان هیات امنا کار بررسی بودجه ها جهت تصمیم گیری در هیات امنا مورد بررسی قرار گرفته است . 

وی افزود : در جلسه امروز دبیرخانه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوقهای تابعه ، تصمیم گیری نهایی در  خصوص بودجه صندق ها طرح و پس از بررسی هیات و ایجاد تغییرات لازم به تصویب هیات امنا می رسد . 

 
 در ادامه نیز زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی ، واعظ مهدوی و نمایندگان صندوق بازنشستگی کشوری هریک بطور جداگانه به فرآیند تهیه بودجه سال 98 صندوقها و منابع و مصارف آن پرداختند .
 در ادامه این نشست  با بحث بر موضوع منابع و مصارف صندوقها بودجه سال 98 به تصویب اعضای هیات امنای صندوقها رسید . 
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید