اخبار

میز خدمت در مصلی شهر ایلام برگزار شد

میز خدمت در مصلی شهر ایلام برگزار شد
میز خدمت صبح روز جمعه بیست و چهارم اسفندماه در محل برگزاری نماز جمعه شهر ایلام در کنار سجاده ها برپا شد تا ضمن تبرک تلاش خدمتگذاران، زمینه ساز فرصتی برای گشایش مسائل اداری عامه مردم باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اجرایی و عمومی استان امروز جمعه قبل از ظهر تا ساعتی بعد از نماز با حضور در مصلی شهر ایلام یافتند تا مردم بدون واسطه، دیدگاه‌ها، نظرها و مشکلات خود را مطرح و پاسخ لازم را دریافت کنند.
هدف از برپایی میز خدمت که برای چندمین بار است در مرکز استان برپا می شود، بررسی مشکلات و پاسخگویی مسئولان به نیازهای مردم، سرعت بخشی و ارتقا کمی و کیفی سطح خدمات است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با تقدیر از استاندار ایلام و تمامی دستگاه های اجرایی با اشاره به اهمیت میز خدمت در حل مشکلات مردم و ایجاد رضایتمندی در جامعه گفت: با تلاش های استاندار، برای چندین بار است که میزخدمت در مصلای شهر ایلام برپا می شود و مردم و نمازگزاران می توانند ضمن دیدار با مسؤلان مشکلات خود را مطرح و پیگیری کنند

حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار با اشاره به اهمیت وحدت و همدلی مردم و مسئولان بر رفع مشکلات و پاسخگویی به خواسته ها و مطالبه های مردم، تاکید و مدیران دستگاه های اجرایی استان را به تکریم ارباب رجوع دعوت کردند.

وی خدمت به مردم را افتخاری بزرگ دانست و اضافه کرد: توقع مردم از مسئولان این هست که با برنامه‌ ریزی و درایت به ‌خصوص روحیه انقلابی و مدیریت جهادی به فکر چاره‌اندیشی در حل مسائل و رفع مشکل معیشتی آنها باشند

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید