اخبار

تیم بدمینتون خراسان‌رضوی قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کارگر کشور شد

تیم بدمینتون خراسان‌رضوی قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کارگر کشور شد
تیم بدمینتون خراسان رضوی در مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور بانوان کارگر که به میزبانی ایلام برگزار شد پس از صعود به مرحله نهایی به مقام اول دست یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، این مسابقات با حضور 13 تیم 11مهرماه جاری به مدت سه روز در سالن زاگرس شهر ایلام برگزار شد و تیم‌های خراسان‌رضوی و فارس به مرحله نهایی و تیم های ایلام و تهران به دیدار رده بندی این رقابت ها راه یافتند.
رئیس هیات ورزش کارگران ایلام گفت: تیم بدمینتون ایلام با رقابت خانم ها رشنو، لقایی و کریم بیگی به مقام سوم این رقابت ها دست یافتند.
منوچهر نادری افزود: آزاده طرازی از خراسان رضوی در بخش انفرادی نفر اول، ساناز تقوی از خراسان رضوی نفر دوم و مهسا حقیقت از اصفهان و ویدا طالبی از استان فارس به طور مشترک در بخش انفرادی سوم شدند.
در پایان مسابقات با حضور طهماسبی مدیرکل امور اجتماعی استانداری ایلام، شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام، شرفخانی مدیر صندوق کارآفرینی امید، لاله ماژین مدیر درمان تامین اجتماعی، الماسی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری، مددی نایب رئیس فدراسیون بدمینتون کشور، سلطانی نماینده فدراسیون ورزش کارگری و رحیمیان نماینده اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و برخی مسئولان با اهدای جوایز، لوح، مدال و کاپ از تیم ها و نفرات برتر این رقابت ها تجلیل به عمل آمد.
مسابقات بدمینتون قهرمانی کارگران کشور در بخش بانوان به مدت سه روز از یازدهم تا سیزدهم مهرماه جاری در سالن ورزشی زاگرس ایلام برگزار شد و تیم بدمینتون خراسان رضوی مقام اول، فارس مقام دوم و ایلام مقام سوم را کسب کردند

۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید