اخبار

استاندار ایلام: طرح پروانه بی نام را برای تسریع در روند اجرای طرحهای اشتغال زایی در استان اجرا کنید.

استاندار ایلام: طرح پروانه بی نام را برای تسریع در روند اجرای طرحهای اشتغال زایی در استان اجرا کنید.
استاندار ایلام خواستار اجرای طرح پروانه بی نام برای تسریع در روند اجرای طرح های اشتغال زایی در استان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در جلسه کارگروه ساماندهی امور جوانان با تأکید بر اشتغال جوانان به عنوان بزرگترین مشکل حوزه جوانان، افزود: مهمترین کاری که امروز می توانیم برای جوانان انجام دهیم بحث اشتغال است که با تسهیل در روند اجرای پروژه های اشتغال زایی در استان می توانیم این مشکل را در استان رفع کنیم.

وی افزود: با توجه به تنوع تسهیلات مختلف در استان از #جمله: تسهیلات اشتغال روستایی، فراگیر، مشاغل خانگی، مددجویان، سرمایه گذاران و تسهیلات صندوق می توانیم با برنامه ریزی مناسب نسبت به رفع مشکل اشتغال اقدام کنیم.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان با اشاره به این که اگر بتوانیم طرح پروانه بی نام را برای طرح های اشتغال زایی در استان انجام دهیم در راستای ایجاد سرمایه گذاری تسهیل ایجاد کرده ایم، خاطر نشان کرد: اجرای طرح پروانه بی نام بدین معنی است که استعلامات لازم از دستگاههای تخصصی انجام شود و در پروژه هایی که مورد قبول دستگاه است و پروانه بی نام ایجاد کنند.

وی ادامه داد؛ مثلا در استان تعدادی مشخص طرح گلخانه ای تهیه کنیم و استعلام آن را انجام دهیم و مجوزهای پروانه را با متقاضی فرضی اخذ کنیم و در اختیار دستگاه متبوع باشد تا زمانی که سرمایه گذار برای اجرای طرح پیدا شود.

وی سپس گفت؛ بعد از انجام این مراحل تنها کاری که باید انجام دهیم مشخص کردن اهلیت سرمایه گذار برای اجرای پروژه هاست و البته این مهم با هماهنگی بانک های عامل پروژه هایی را که توجیه اقتصادی دارند را به سرمایه گذاران معرفی کنیم

۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید