اخبار

استاندار ایلام: مدیران در اسرع وقت به امورات مردم رسیدگی کنند

استاندار ایلام: مدیران در اسرع وقت به امورات مردم رسیدگی کنند
استاندار ایلام گفت: مدیران برای رفع مشکلات مردم بدنبال راهکار بوده و به پاسخ منفی اکتفا نکنند، باید کار مردم را در اسرع وقت حل کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان تاکید کرد: مشکلات مردم باید در دستگاه های اجرایی استان رسیدگی شود و به مقامات بالاتر ارجاع داده نشود.
وی افزود: مردم در کارهایشان نباید بلاتکلیف بمانند، با توجه به فشارهای مختلف ظرفیت تحمل مردم کاهش یافته است، مدیران باید چابک باشند و کار مردم را راه‌ بیندازند و به مردم دلگرمی و امید دهند.
استاندار ایلام یادآور شد: با تلاش بیشتر می توان کمی و کاستی ها را جبران کرد، می طلبد مدیران عزم و شتاب خود را برای توسعه استان بیشتر کنند تا مردم ببینند که مسئولان به دنبال حل مشکلات آنان هستند.
سلیمانی دشتکی تصریح کرد: ایلام در جذب منابع مالی و برگزاری ستاد اقتصاد مقاومتی جزء استان های پیشگام در کشور است و امیدواریم نتیجه آن را در معیشت مردم استان ببینیم.
وی بر ضرورت شناسایی پروژه های توجیه دار در استان تاکید کرد و گفت: متقاضیان پروژه های تولیدی و اشتغالزایی نباید در بازه زمانی بلند مدت معطل شوند چرا دستور العمل های مختلفی برای پاسخگویی در کوتاه مدت وجود دارد.
استاندار ایلام ادامه داد: اگر پروژه ای توجیه مناسب را ندارد نباید مجوز آن صادر شود چرا که به جای کمک به مردم ، مشکلات را زیاد خواهیم کرد.
استاندار ایلام بر دقت و تلاش در جذب و اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی تاکید کرد و افزود: اعتبارات اشتغالزایی باید به موقع جذب و در اختیار جوانان بیکار قرار گیرد

۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید