اخبار

معاون استاندار ایلام :گسترش بیمه گرایش به شغل های تولیدی را افزایش می دهد

معاون استاندار ایلام :گسترش بیمه گرایش به شغل های تولیدی را افزایش می دهد
معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: گسترش خدمات تامین اجتماعی گرایش به شغل های تولیدی را در بین جوانان افزایش می دهد و موجب دلگرمی نیروی کار به عنوان سرمایه انسانی و اصلی تولید و صنعت می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، احمد کرمی روز دوشنبه در آیین گرامی داشت روز تامین اجتماعی اظهار داشت: ارائه خدمت های متنوع بیمه ای اولین شاخص برای رسیدن به توسعه کمی و کیفی تولیداست .
کرمی با اشاره به جایگاه خدمات تامین اجتماعی در پویایی اقتصادی افزود: با تصور تنها یک روز توقف خدمات تامین اجتماعی حفظ شاخص های اقتصادی و تداوم انسجام اجتماعی نیز محال است .
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست گفت: اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی نیازمند اولویت نهادن بر شکوفایی تولید و رونق کسب و کار داخلی بوده و در این مسیر حمایت از سازمان تامین اجتماعی با گستردگی افراد تحت پوشش خود ضرورت دارد.
شکراله شیرخانی با بیان اینکه برخورداری از خدمات تامین اجتماعی یکی از ویژگی های توسعه یافتگی است، افزود: مخاطبان تامین اجتماعی همه مردم هستند و جامعه ای به تعادل می رسد که نیازهای اساسی افراد را برآورده کند.
شیرخانی تاکید کرد: حمایت از بخش های تولیدی، کمک به رونق اقتصادی و توانمندسازی خانوارها از مهم ترین اهداف سازمان تامین اجتماعی به شمار می رود و انتظار داریم این اهداف در استان ایلام بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
گفتنی است، آیین گرامیداشت روز تامین اجتماعی با حضور معاون امور عمرانی استاندار ایلام، مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران عضو شورای هماهنگی در مجتمع رفاهی لاله برگزار شد و در پایان از کارمندان نمونه و تعدادی از بازنشستگان این سازمان تجلیل بعمل آمد.

۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید