اخبار

بازدید های سرزده از ادرات استان ادامه دارد

بازدید های سرزده از ادرات استان ادامه دارد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس سلیمانی دشتکی در پی تغییر ساعات کار ادارات در جهت کاهش مصرف حامل های انرژی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت سرزده بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، این بازدید که راس ساعت 6:30 همزمان با شروع کار ادارات در بخشنامه جدید صورت پذیرفت، استاندار ایلام از واحدهای اداری دیدن کرد و توصیه های لازم در جهت کاهش مصرف برق و صرفه جویی در حامل های انرژی به کارمندان ارائه دادند.

در حاشیه این بازدید استاندار ایلام در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما هدف از تغییر ساعات کار اداری را کاهش مصرف حامل های انرژی اعلام کردند و گفتند؛ به خاطر تبعات خشکسالی و افزایش گرمای کم سابقه و تقاضای مصرف بالای انرژی دستگاه های خدمات رسان در این حوزه با مشکل مواجه شدند و بر این اساس تصمیم گرفته شد که روال کار اداری جوری تنظیم شود که منجر به کاهش مصرف حامل های انرژی شود.

وی ادامه داد؛ در این راستا بخشنامه‌ای صادر شد و ساعات کاری ادرات استان مناطق گرمسیری از 6:30 تا 13:30 و مناطق دیگر استان از 6:30 تا 14:30 تعیین گردید.

سلیمانی دشتکی تغییر ساعت کاری ادارات در جهت کاهش مصرف انرژی را مثبت ارزیابی کرد و گفت؛ شواهد نشان می دهد که این رویه باعث کاهش مصرف حامل های انرژی شده است البته برای ارزیابی درست این طرح نیازمند بررسی دقیق تر هستیم.

وی ادامه داد؛ در بازید های به عمل آمده که به صورت سرزده صورت گرفته است مشخص شد که برخی از ادارات هنوز نتوانسته اند خود را با تغییر ساعت کاری جدید وفق دهند و لازم است در این خصوص توجه بیشتری داشته باشند.

وی سپس گفت؛ قانون برای همه ما یکسان است و همه ملزم به اجرای آن هستیم

۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید