اخبار

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای با رئیس دانشگاه پیام نور استان ایلام

دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای با رئیس دانشگاه پیام نور استان ایلام
روز سه شنبه نوزدهم تیرماه، مهندس شیرخانی و دکتر نصری با رئیس دانشگاه پیام نور استان ایلام دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی، مهم ترین هدف دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی خود را همکاری با تمامی دستگاه های اجرایی استان دانست و گفت: این همکاری می تواند به رشد و توسعه کشور کمک کند.
رئیس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: هدف از اجرای طرح روستا تعاون، توسعه اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و فعالیت های زیربنایی روستا بر مبنای بهره گیری از استعدادها و ظرفیت های موجود و یا عضویت ساکنان روستایی است.
وی گفت: سهم استان ایلام از تسهیلات اشتغال روستایی در فاز اول، یک هزار و 80 میلیارد ریال است.
مهندس شیرخانی با بیان اینکه سرانه اشتغال هر نفر حدود 500 میلیون ریال است، گفت: این تسهیلات با نرخ سود میانگین 6 درصد پرداخت می شود و دوره تنفس تسهیلات یکسال پس از بهره برداری از طرح و دوره بازپرداخت تسهیلات حداکثر 6 سال است.
وی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام می‌تواند در زمینه‌های پژوهشی و طرح‌های کارآفرینی با پیام نور همکاری داشته باشد و دانشگاه می‌تواند با مشارکت در این طرح‌ها برای خود و استان درآمدزایی داشته باشد.
مهندس شیرخانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام افزود: طرح های اشتغال روستایی و فراگیر از ظرفیت و توان خوبی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در زمینه راه‌اندازی کسب و کار می تواند ایجاد کند

۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید