اخبار

19 تیر ثبت‌نام سومین مرحله آزمون‌های سنجش مهارت آغاز می‌شود

19 تیر ثبت‌نام سومین مرحله آزمون‌های سنجش مهارت آغاز می‌شود
سنجش مهارت در سال ۱۳۹۷ از طریق سامانه http://advari.irantvto.ir انجام می شود.
به گزارش ایلنا، رضا باجولوند معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان فنی حرفه ای از ثبت نام اینترنتی سومین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهم‌نامه های صنایع دستی، فرش و... در سال ۱۳۹۷ خبرداد و گفت: این ثبت‌نام از ساعت ۸:۰۰ صبح نوزدهم تیرماه سال جاری آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ بیست و ششم تیر ماه ادامه می‌یابد.
وی افزود: سومین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه‌های صنعت ساختمان، تفاهمنامه‌های (صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) سال ۱۳۹۷، پنجم مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی درخصوص نحوه ثبت نام متقاضیان در بخش‌های صنعت ساختمان، تفاهم نامه های(صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) تصریح کرد: داوطلبان از نوزدهم تا بیست و ششم تیر ماه سال جاری با مراجعه به سایت     http://advari.irantvto.ir  پس از خرید کارت اعتباری می‌توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت‌نام نمایند.

رضا باجولوند گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش‌های صنعت ساختمان، تفاهم‌نامه‌ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) بایستی پس از ثبت‌نام در آزمون از یکم تا سوم مردادماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان فنی حرفه ای تصریح کرد: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه‌هاَی تعیین شده مراجعه نمایند.
۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید