اخبار

مشیریان: تعرفه ثبت نام کارگران در سامانه جامع روابط کار این هفته نهایی می‌شود

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آماده بودن نرم‌افزاری سامانه جامع روابط کار، اعلام کرد: قرار است این هفته نرخ ثبت نام کارگران در دفاتر پیشخوان از سوی سازمان تنظیم مقررات اعلام شود و پس از آن سامانه در تهران و چند استان دیگر در دسترس خواهد بود.
به گزارش فارس احمد مشیریان معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره آخرین وضعیت راه‌اندازی سامانه جامع روابط کار گفت: مذاکرات ما با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان نهاد ناظر دفاتر پیشخوان همچنان ادامه دارد و قرار است آنها در همین هفته تعرفه ارائه این خدمات را به ما اعلام کنند تا ثبت‌نام کارگران برای ورود به این سامانه انجام شود.
وی گفت: با راه‌اندازی این سامانه کارگران باید برای احراز هویت و ثبت‌نام به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند و بعد از آن با ورود به سامانه می‌توانند به قراردادهای کار دسترسی داشته و همچنین دادخواست را مستقیماً از طریق زیرسامانه‌های سامانه جامعه روابط کار ارسال و پیگیری کنند.
مشیریان پیش‌بینی کرد که با نهایی شدن نرخ این خدمات، سامانه قراردادهای کار و دادخواست‌ها در تهران و ۴ استان دیگر آغاز به کار کند.
۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید