اخبار

سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان ایلام

سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان ایلام
سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان ایلام، در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری تیرماه در دو بخش خواهران و برادران برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی در آیین افتتاحیه رقابت سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان ایلام با اشاره به اهداف برگزاری مسابقات قرآنی گفت: ترویج فرهنگ قرآنی و توسعه معنویات اخلاق در جامعه کار و تلاش از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است که امیدواریم با برگزاری اینگونه برنامه های قرآنی بتوانیم در راستای تحقق اهداف مذکور قدم برداریم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، افزود: قران کریم هدفی است که ما باید آن را در کل جامعه نهادینه نماییم زیرا که قرآن و توسل جستن به آن می تواند وضعیت ما را از آن چه هست بهتر کنند.

مهندس شیرخانی  افزود: قرآن بهترین منبع استخراج دستورات زندگی است که  برگزاری این گونه فعالیت ها در حوزه قرآنی ما را به سمتی هدایت می کند که در منش و در رفتار تک تک افراد جامعه می تواند نقش بسزایی ایفا کند.

در پایان نفرات اول برتر هر رشته به مرحله کشوری معرفی می شوند.

گفتنی است، رشته های سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان ایلام شامل: (قرائت،ترتیل،حفظ کل، حفظ20جزء، حفظ10جزء، مفاهیم جلد بیست وسوم تفسیرنمونه) بودند

۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید