اخبار

دکتر میرزایی نماینده ایلام در مجلس: هرچه داریم حاصل دسترنج بازنشستگان است

نماینده ایلام روز چهارشنبه با حضور در سازمان صندوق بازنشستگی کشوری با دکتر تقی زاده دیدار کرد. در این نشست جلال میرزایی با بیان اینکه تمام سرمایه های مادی و معنوی کشور محصول دست رنج و زحمات بازنشستگان عزیز کشوری و لشکری است , خواهان اهتمام ویژه و توجه خاص به افراد بازنشسته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، دکتر میرزایی با بیان اینکه بازنشستگان گنجینه های ارزشمند جامعه می باشند گفت: باید از تجربیات این عزیزان در اداره امور استفاده گردد.
وی حفظ حقوق بازنشستگان و متناسب ساختن دریافتی آنان با افزایش هزینه های زندگی را خواستار شد.
 نماینده مردم ایلام در مجلس خودکفایی، استقلال حرفه ای و چابک سازی صندوق های بازنشستگی را در دست یابی به اهداف سازمان بسیار مؤثر دانست و گفت: انتظار می رود سازمان صندوق بازنشستگی با استفاده از تمام ظرفیت های موجود تلاش خود را در جهت ارتقأ وضع معیشتی و ارتقای منزلت بازنشستگان و وظیفه بگیران که از سیاست های دولت و مورد تأکید دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد را به کار بندد.
در ادامه این جلسه دکتر تقی زاده رییس سازمان بازنشستگی کشور گزارشی از وضعیت سازمان را بیان داشت و گفت: مشی کلان سازمان بازنشستگی ضمن امانتداری، شفافیت ، سرعت و صراحت، تلاش برای خروج از بنگاه داری صندوق های بازنشستگی است.
تقی زاده با بیان اینکه تمام تلاش سازمان برای کمک به سود آور کردن صندوق های بازنشستگی است بیان داشت: امیدواریم بتوانیم با سود آور کردن و سبک بال کردن صندوق ها پاسخگوی حداقل مطالبات بازنشستگان باشیم.

 

۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید