اخبار

انعقاد تفاهم نامه همکاری ایرانسل با استانداری ایلام، اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام

انعقاد تفاهم نامه همکاری ایرانسل با استانداری ایلام، اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام
تفاهم نامه چهارجانبه همکاری اپراتور ایرانسل در قالب طرح ملی توسعه اشتغال پایدار(تکاپو) با استانداری ایلام، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و اداره ‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در راستای توسعه کسب و کارحوزه فناوری اطلاعات در محل استانداری ایلام صبح امروز در دفتر معاون‌هماهنمگی امور اقتصادی و ‌توسعه منابع استاندار منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، دکتر درویشی معاون هماهنگی امور اقتصادی توسعه منابع استاندار با بیان حمایت استانداری از این تفاهم نامه و مساعدت سرمایه گذار بیان نمود که می بایست از ظرفیت چشمگیر حوزه فناوری اطلاعات جهت توسعه استان و اشتغال جوانان خبره استان بهره برداری لازم را داشته باشیم.
وی اعلام نمود حوزه فناوری اطلاعات را می‌توان در تمام حوزه دخیل نمود که این مهم، بسترساز توسعه همه رسته ها خواهد بود.

مهندس شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام نیز گفت: فناوری و اطلاعات راهی بدون بازگشت است و اگر بخواهیم موفقیتی برای جامعه در نظر بگیریم باید این موضوع مورد توجه همه قرار بگیرد.
وی با اشاره به برنامه آتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و افق پیش رو خاطرنشان کرد: امیدواریم با تعامل حداکثری شاهد توسعه استان باشیم.
مهندس شیرخانی افزود: با ظرفیتی که در استان وجود دارد می توان کارهای بسیار خوبی انجام داد که با این کار شاهد تولید ثروت و ایجاد اشتغال خواهیم شد.
مهندس شیرخانی افزود: بازار IT یکی از با ظرفیت ترین بازارها برای ایجاد اشتغال است و لذا باید از حوزه های نرم افزای حداکثر استفاده را برد.
مهندس بیرامی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان نمود باتوجه به ظرفیت نیروی انسانی متخصص در استان و دانش فنی موجود سعی خواهیم کرد، با کمک اپراتور ایرانسل رونق اشتغال این حوزه تاثیرگذار را در استان شاهد‌ باشیم
براساس این تفاهم نامه اپراتور ایرانسل با کمک ظرفیت بخش خصوصی حوزه ICT استان ایلام در زمینه تولید محتوی، ارزش افزوده و ایجاد اگریگیتوری استانی سرمایه گذاری خواهد نمود.

۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید