اخبار

دکتر نوذری: تفرقه از دشمن مهلک تر است

دکتر نوذری: تفرقه از دشمن مهلک تر است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام با بیان اینکه صدای جریانات مختلف داخلی باید وحدت و همدلی باشد، گفت: نبود وحدت و ملی در داخل کشور از دشمنی دشمنان خارجی مهلک تر و خطرناک تر است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، محمد نوذری صبح روز چهارشنبه در آئین تودیع و معارفه روسای دانشگاه علمی کاربردی ایلام اظهار کرد: شرایط خاصی در کشور حاکم است و هیچ چیزی مهمتر از وحدت و همدلی داخلی نیست.
وی تاکید کرد: امروز برخی از کشورها دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند و در راس آنها ترامپ و تیمش قرار دارد که تنها چند کشور در منطقه از آنها حمایت می کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام یادآور شد: اینکه اکنون ترامپ از ائتلاف جهانی علیه ایران صحبت نمی کند و تکیه او تنها بر دوستان معدودش است نشان می دهد رهبری، رئیس جمهوری و تیم دیپلماسی کشور خوب عمل کرده و موفق شده است بین آمریکا و اروپا شکاف ایجاد کند.
نوذری افزود: عده ای دنبال این هستند که دولت را زمین بزنند در حالیکه عمکرد دولت عملکرد نظام است و ضربه به دولت باعث می شود کلیت نظام زیر سوال برود.
وی اظهار کرد: ممکن است در مسائل اجرایی اختلافاتی در کشور وجود داشته باشد اما کلیت نظام و اصول اساسی آن شامل اسلام و ولایت خط قرمز است و به هیچ عنوان شوخی بردار نیست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام با بیان اینکه دانشگاه پویایی و نشاط اجتماعی، سیاسی و فرهنگی ایجاد می کند، گفت: اگر حال دانشگاه خوب باشد به طور قطع حال جامعه نیز خوب خواهد بود.
نوذری اظهار کرد: دانشگاه مجموعه ای از افکار سیاسی مورد قبول نظام است و در دانشگاه ها باید دانشجویان بتوانند حرف خود را بزنند و نقد کنند اما نقد نیز چارچوب و معیار دارد که باید رعایت شود.
وی تاکید کرد: جامعه دانشگاهی استان باید در زمینه تدوین سند توسعه فرهنگی اجتماعی استان و سند جامع اربعین، مسئولان را کمک کنند.
در این آئین، اسفندیار محمدی به عنوان رئیس دانشگاه علمی کاربردی ایلام معرفی و از خدمات همایون مراد نژادی رئیس سابق دانشگاه تجلیل شد.
۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید