اخبار

سومین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام

سومین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام
سومین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، صبح روز شنبه اول اردبیهشت ماه با حضور مهندس شیرخانی رئیس شورای هماهنگی مدیران و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کلیه اعضاء در محل بانک رفاه کارگران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در این جلسه مهندس شیرخانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از همدلی و همراهی کلیه مدیران عضو شورای هماهنگی در سفر مقام عالی وزارت به استان تقدیر کرد و بر انسجام بیش از پیش دستگاه های تابعه در استان تاکید کرد.

 رئیس شورای هماهنگی مدیران گفت: با توجه به اینکه کارگران بیشترین نقش را در تولید و توسعه جامعه دارند و با عنایت به نامگذاری سال جاری با عنوان " سال حمایت از کالای ایرانی" همه ما وظیفه داریم تلاش ویژه ای جهت تکریم از جامعه کار و تولید داشته باشیم .

وی افزود: در سال جاری، هم چون سنوات گذشته و در راستای ارتقاء فرهنگ کار و تببین جایگاه و نقش ارزنده کارگران، این اداره کل اقدام به تشکیل کمیته برگزاری مراسمات گرامیداشت هفته کار و کارگر نموده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: هفته کارگر، تبدیل فرصت به نگاه نو به سمت فهم و اهداف جمعی برای شان و منزلت کارگر و تکریم این قشر می باشد.

در ادامه این جلسه کلیه مدیران به ارائه اقدامات خود در سال 96 پرداختند و مواردی به تصویب اعضاء رسید.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید