اخبار

جلسه بررسی اشتغال روستایی پرسنل صندوق کارآفرینی امید استان ایلام

جلسه بررسی اشتغال روستایی پرسنل صندوق کارآفرینی امید استان ایلام
صبح روز یکشنبه بیست و ششم فروردین ماه با حضور مهندس شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، دکتر شرفخانی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان و کارشناسان ستاد و روسای صندوق شهرستان ها، جلسه بررسی اشتغال روستایی پرسنل صندوق کارآفرینی امید استان در محل صندوق کارآفرینی امید برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به نقل از روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید استان ایلام، مهندس شیرخانی، یکی از سیاست های دولت در جهت اشتغالزایی در مناطق روستایی را ارائه تسهیلات ارزان قیمت و قرض الحسنه به افراد کارآفرین روستاها عنوان کرد.
وی گفت: باید دستگاه های اجرایی و بانک های عامل دقت کنند که این نوع تسهیلات به افرادی که اهلیت کافی را برای اشتغالزایی دارند پرداخت شود تا زمینه اشتغال برای بیکاران ایجاد شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با تقدیر و تشکر از خدمات صندوق کارآفرینی امید در سال گذشته، عملکرد این صندوق را بسیار مثبت و ۱۰۰ درصدی عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد این عملکرد نیز درسال جاری تکرار شود.

در این جلسه شرفخانی مدیر صندوق استان ایلام با بیان گزارشی از عملکرد و خدمات صندوق استان در سال قبل، از همکاران خواست با بررسی دقیق دستورالعمل ها و بخشنامه های جاری صندوق به خصوص دستورالعمل ابلاغی اشتغال روستایی، با حضور رؤسای شعب در جلسات شورای اشتغال شهرستانها ضمن انتشار خدمات و عملکرد صندوق کارآفرینی امید، در جهت تصویب طرح های روستایی جامعه هدف مورد نظر صندوق اقدام کنند.
وی با تشریح دستورالعمل اشتغال روستایی از همکاران خواست تا قبل موعد مقرر نسبت به جذب اعتبار ابلاغی در جهت اهداف صندوق در روستاها اقدام کنند.

در ادامه خانمحمدیان معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان چرخه پرداخت تسهیلات در سامانه کارا، به سوالات و ابهامات رؤسای شعب صندوق استان پاسخ داد.

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید