اخبار

دیدار دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حجت الاسلام و المسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام

دیدار دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حجت الاسلام و المسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از چالش ها در استان ایلام، فقدان مهارت جوانان است که برغم توسعه دانشگاه مهارت در آن توسعه نیافته و باعث ایجاد فقر و بیکاری شده است و عدم مهارت مردم استان زمینه پیشرفت را کاهش می دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به نقل از خبرگزاری ایرنا، دکتر ربیعی صبح روز پنحشنبه شانزدهم فروردین ماه در دیدار با امام جمعه ایلام اظهار کرد: فقر زدایی و ایجاد عدالت، کاهش نابرابری و توسعه اشتغال از سیاست های دولت و وزارتخانه است.
وی با بیان این که توسعه اشتغال خرد و فقرزدایی از جمله برنامه های رییس جمهور در سال جاری است، افزود: استان ایلام، یکی از استان هایی است که در طول هشت سال دفاع مقدس و دفاع از مرزها حق بسیاری بر گردن ما دارد و تمام تلاش دولت و مسئولان سوق دادن آن به شرایط بهتر و کاهش نابرابری ها و افزایش عدالت است.
وی هدف سفر خود به استان ایلام را دنبال کردن سیاست های وزارتخانه و اضافه شدن ٢ مرکز درمانی تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید است.
دکتر ربیعی ابراز امیدواری کرد: با آموزش، می توان فقدان مهارت نیرو در استان ایلامی را جبران کرد و در راستای اهداف وزارت و شعار فقر زدایی این مسایل را پیگیری کرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام نیز در این دیدار گفت: موضوع اشتغال جوانان و بیکاری به چالشی برای کشور و نظام تبدیل شده است که دولت باید به آن توجه ویژه ای داشته باشد.
حجت الاسلام و المسلمین لطفی افزود: دولت نیز در این زمینه با تمام توان برای ایجاد اشتغال گام های مثبتی برداشته است و امیدواریم با توانمندی و اخلاص این وزارتخانه و همدلی استاندار ایلام و نمایندگان مجلس مشکلات مردم رفع شود

۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید