اخبار

توزیع سبد کالا برای اقشار محروم و آسیب پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان ایلام

توزیع سبد کالا برای اقشار محروم و آسیب پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان ایلام
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای مرکز ایلام: توزیع طرح سبد کالا برای اقشار محروم و آسیب پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان ایلام آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام ظهر روز شنبه بیست و ششم اسفندماه در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای مرکز ایلام، گفت: دومین دوره طرح توزیع سبد کالا برای اقشار محروم و آسیب‌پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی (بهزیستی و کمیته امداد) و سایر اقشار شناسایی شده به طور همزمان در سراسر کشور از 5شنبه  ۲۴ اسفند ماه آغاز شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مبلغ شارژ کارت مشمولین برای خانوار یک نفره را به ازای هر فرد،  سیصد و 50 هزار ریال، دونفره هفتصد هزار ریال، سه نفره هشتصد و پنجاه هزار ریال، چهار نفره یک میلیون ریال، 5 نفره یک میلیون و 150 هزار ریال و 6نفره و به بالاتر یک میلیون و 300 هزار ریال می باشد.

مهندس شیرخانی افزود: مبلغ شارژ کارت مشمولین با توجه به دوره‌های گذشته در حدود ۱۰ درصد افزایش یافته است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام افزود: مشمولین این طرح می‌توانند همانند دوره‌های گذشته به فروشگاه‌های طرف قرارداد این طرح(فرهنگیان، افق کوروش، اتکا، اسکاد، رفاه، سپه، امکان، شهروند، تعاون روستایی و تعاونی مصرف محلی) مراجعه کنند.

گفتنی است شماره کارت مربوط به مشمولین کمیته امداد(ره) تا اطلاع ثانوی همان شماره کارت یارانه بگیری سابق سرپرستان خانوار می باشد.

طرح توزیع بسته‌های حمایت غذایی از تیر ماه سال 1393 در دولت تدبیر وامید به منظور حمایت از اقشار محروم و آسیب پذیر آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید