اخبار

مراسم تجلیل از بانوان شاغل اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان ایلام

مراسم تجلیل از بانوان شاغل اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان ایلام
ظهر روز چهارشنبه شانزدهم اسفندماه، با حضور مهندس شیرخانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و خانم طهماسبی سرپرست دفتر امور اجتماعی استانداری ایلام، مراسم تجلیل از بانوان شاغل در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، مهندس شیرخانی در جمع بانوان شاغل، ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن و گرامیداشت مقام مادرگفت: مقام و منزلت زن در فرهنگ اسلامی برکسی پوشیده نیست و نامگذاری روز زن همزمان با سالروز ولادت با سعادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) بهانه ای است برای تجلیل از مقام والای زنان با این هدف که مادران و دختران جامعه اسلامی در اخلاق و رفتار خود از سیره آن حضرت الگو بگیرند

وی افزود: اسلام زن را گوهر گرانبهای هستی می داند و این شخصیت والا در فرهنگ اسلامی ما، مظهر قداست و پاکی و موجب خیر و برکت شناخته شده و از ارزش و احترام فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با بیان اینکه زن در اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردار است از زن به عنوان یکی از زیباترین خلقت های طبیعت نام برد که کانون مقدس خانواده با محوریت وی تشکیل می شود.

مهندس شیرخانی افزود: زنان در همه عرصه های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و ... پابه پای مردان مسئولیت های مختلفی را عهده دار شده اند و این در حالی است که بخش بزرگ و مهم مسئولیت در خانواده یعنی تربیت و پرورش کودکان، نیز بر دوش آنان است.

گفتنی است در پایان این مراسم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اهداء لوح تقدیر از بانوان شاغل اداره کل قدردانی به عمل آورد
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید