اخبار

مدیرعامل ایلنا: روابط عمومی ها از نقد رسانه ها هراس نداشه باشند /روابط عمومی ها شفافیت را مدنظر قرار دهند.

مدیرعامل ایلنا: روابط عمومی ها از نقد رسانه ها هراس نداشه باشند /روابط عمومی ها شفافیت را مدنظر قرار دهند.
نشست مدیران روابط عمومی ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور با حضور دکتر روزبه کردونی رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسعود حیدری مدیرعامل خبرگزاری کار ایران (ایلنا) برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مسعود حیدری در این نشست با اشاره به گستردگی وظایف روابط عمومی ها گفت: روابط عمومی ها در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دلیل گستردگی، وظایف سنگین تری دارند.
وی با بیان این که با توجه به شرایط کشور شفافیت بهترین نکته ای است که باید روابط عمومی ها مورد تاکید قرار دهند، تصریح کرد: اگر هر مجمموعه ای شفافیت داشته باشد قطعا از آسیب مصون خواهد بود.
حیدری در ادامه بر استفاده درست از ظرفیت رسانه ها تاکید و اظهار کرد: روابط عمومی ها باید در راهبری و مدیریت پیام ها و اطلاعات ایفای نقش کنند چرا که درصورت ایجاد محدودیت، زمینه های دسترسی به پیام به شکل دیگری وجود دارد.
مدیرعامل خبرگزاری ایلنا در ادامه تاکید کرد: به دلیل گستردگی خدمات وزارتخانه توقعات بیشتری هم از آن وجود دارد بنابراین روابط عمومی این مجموعه می تواند کمک رسان خوبی برای وزارتخانه باشد و می توانند کاری کنند که مشکل تبدیل به بحران نشود.
حیدری معتقد است که رسانه ها در کنار روابط عمومی می توانند اطلاعات بهتر و بیشتری به مخاطب ارائه کنند #ضمن این که روابط عمومی نباید از نقد رسانه ها هراس داشته باشند و اشکالات را باید با کمک رسانه هایی که منصفانه نقد می کنند برطرف کنند.
وی گفت: اگر رسانه های منصف نقد درستی نداشته باشند قطعا در اصلاح مسیرمان دچار اشکال خواهیم شد.
گفتنی است در این نشست یک روزه، مدیران روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی یک گفت وگوی ۴ ساعته با رییس مرکز روابط عمومی به بیان پاره ای از دغدغه ها در حوزه روابط عمومی پرداخته و خواستار ارتقای روابط عمومی در سطح استان شدند و در پایان نظرات و پیشنهادات خود را نیز ارائه کردند.
۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید