قابل توجه بازدید کنندگان محترم

خدمات ارائـه شده در سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام دارای ضمانت 99.99% دسترسی خدمت گیرنده می باشد که توسط شرکت نیکان شبکه   بر اساس قوانیـن مندرج درقـرارداد  sla فـی مابین شرکت مذکـور و وزارت تعـاون، کار و رفاه اجتماعیعملخواهد شد .

 

بدینوسیله بیانیـه به روزرسانــی (سطح توافق نامه سطح خدمات) پورتال اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعیاستان ایلام را به اطلاع می رساند:

1) تارنمای اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان ایلام امکان ثبت و رسیدگـی به تخلفات اداریشما متقاضیان گرامی ازطریق مراجعـه به بخش تماس با ما ، انتقادات و پیشنهادات و پرسش و پاسـخ را به صورت تمام وقت و در 7 روز هفتـه و 24 ساعت روز دارا می باشد و بـه محـض ثبت درخـواست سعی می گـردد در کوتاهترین زمان نتیجه پیگیری به متقاضی اعلام گردد .

 

لازم بذکر است امکانات دیگری به شرح ذیل در خدمت کاربـران گرامی قرار گرفته است:

* لینک دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی

* وجودRSSیا تکنولوژی‌های مشابه برای تبادل اطلاعات

* اطلاعات مورد نیاز مخاطبان در بخش فرم های آنلاین و تابلوی اعلانات

* اطلاعات تخصصی مورد نیاز مخاطبان در هر حوزه

* مدیریتی بصورت مجزا

* بخش سوالات متداول

* آرشیو اخبار

* امکان چاپ و تهیه نسخه الکترونیکی از فرم ها در قالب فرمت های رایج

* بخش نظرسنجی

* قوانین و مقررات مرتبط با دستگاه

* آگهی های مناقصات و مزایده ها

* دسته‌بندی خدمات دستگاه بطور مناسب

 

2) برای ارتباط مستقیم با مدیرکل به  تماس با ما مراجعه نمایید.

 

3) تارنمـای اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان ایلام با بهره گیری از دو سرور بصورت تمام وقت (UP) بوده و در دسترس متقاضیان گرامی می باشدو درصورت بروز هرگونه اشکال ونقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهدگردید.

لازم بذکر است زمان های برنامه ریزی شده برای به روز رسانی اطلاعات تارنما با بهره گیری از دو سرور به گونه ای است که هیچگونه مشکل و اختلالی برای کاربران بوجود نمی آید.