اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام متعهد می گردد که حفظ حریم خصوصی کاربران خود را از اولویت های اصلی خود برشمرده و آن را تضمین می نماید و اطمینان می دهد هرگونه اطلاعاتی که در هنگام استفاده از پایگاه اطلاع رسانی دریافت می نماید تنها بر اساس اصول این بیانیه بکار خواهد برد. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های این اداره کل محدود به توانایی‌ها و امکانات آن بوده و در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از عملکرد این اداره کل نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت.


چه اطلاعاتی را گردآوری می‌کنیم؟

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام ممکن است اطلاعات را به روش های ذیل از شما دریافت نماید:

الف- اطلاعاتی که شما خود در اختیار ما قرار می‌دهید:

·      نام و مشخصات شغلی

·      اطلاعات تماس از جمله آدرس و آدرس نامه الکترونیک

·      اطلاعاتی برای پشتیبانی و نحوه‌ی اطلاع‌رسانی

·      اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از مخاطبان

ب- برخی اطلاعات دیگر به‌صورت اتوماتیک از شما دریافت می‌شود:

·      تاریخ و زمانی که وارد سایت ما شده‌اید و مدت‌زمانی که در سایت هستید.

·      صفحات مشاهده‌شده توسط شما.

·      آدرس IP کامپیوتر شما.

·      نام و نسخه سیستم‌عامل و browser کامپیوتر شما. به‌عنوان مثال Windows 7/IE 9.

·      اطلاعات استانداردی که توسط browser فرستاده می‌شود.


با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام از اطلاعات جمع آوری شده برای شناخت نیازها و ارائه خدمات بهتر به شما استفاده می‌کند و به طور خاص از آن در راستای اهداف ذیل استفاده می نماید:

·      ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران بالقوه

·      استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها

·      ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات

 

امنیت اطلاعات

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران متعهد است که امنیت اطلاعات شما را تضمین نماید و برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم استفاده نماید تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری شده است، محفوظ بماند.

 

لینک به سایت‌های دیگر

سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به سایت‌های دیگری لینک می باشد و لذا وقتی با این لینک‌ها از سایت این اداره کل خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که دیگر کنترلی بر سایت های لینک شده نداریم.


کنترل اطلاعات شخصی شما

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام اطلاعات شخصی کاربران خود را به هیچ وجه در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد ، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی در این خصوص ابلاغ شود.

 

(توضیحی در خصوص کوکی‌ها)

کوکی‌ها فایل‌های متنی کوچکی هستند که توسط وب‌سایت برای حفظ اطلاعات بر روی کامپیوتر شما قرار می‌گیرند تا با استفاده از آنها از ورود مجدد اطلاعات خودداری شده و در وقت شما صرفه‌جویی شود. اطلاعات به‌دست‌آمده از طریق کوکی‌ها در شناسایی مراجعه مجدد کاربران کاربرد دارد و موجب می‌شوند کاربران راحت‌تر از سایت بازدید نمایند. همچنین با ردیابی استفاده شما از ایمیل و خبرنامه، نیازمندی‌های شما قابل‌کشف می‌باشد تا در دستور کار ما قرار گیرد.

لازم به ذکر است که هر شخص به‌دلخواه می‌تواند کوکی‌ها را در هر زمان از روی سیستم خود حذف نماید. به یاد داشته باشید اگر آنها را حذف کنید، تمامی تنظیمات مانند نام کاربری و رمز عبور ذخیره‌شده می‌بایست در زمان مراجعه بعدی دوباره وارد شود.