توئیت شریعتمداری درباره FATF: آیا مخالفان حجم خسارت را می دانند ؟
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری درباره FATF تاکید کرد: اردیبهشت سال ۹۰ وزیر وقت اقتصاد نوشتFATF ضروریست تصویب شود اعتراضی نشد.اما تا هشت وزیر این دولت نوشتند و توجه به منافع ملی را تاکید کردند چه صداهایی که بلند نشد!
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: کارفرمایانی که نیروی کار مورد نیاز خود را از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی جذب کنند، به مدت دو سال از معافیت حق بیمه سهم کارفرما بهره مند می شوند.
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام جزء استان های برتر کشور در ارسال اخبار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفت
شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: در ارزیابی صورت گرفته توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این اداره کل، موفق به کسب رتبه سوم در ارزیابی اخبار ارسالی از سوی ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها در شش ماه دوم کشور شده است.
سال نو مبارک
برآمد باد صبح و بوی نوروز به کام دوستان و بخت پیروز
با تصویب شورای عالی کار ؛ حداقل دستمزد کارگران 39 درصد افزایش یافت
شورای عالی کار حداقل دستمزد کارگران در سال 1400 را با 39 درصد افزایش نسبت به سال 99، به غیر از سایر مزایای مستمر 26 میلیون و 554 هزار و 935 ریال تعیین کرد.
با تصویب شورای عالی کار ؛ حداقل دستمزد کارگران..... درصد افزایش یافت
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، برای سایر سطوح مزدی نیز این افزایش به میزان 26 درصد به اضافه ماهانه 2 میلیون و 483 هزار و 555 ریال تعیین شد.
نماینده ایلام: مبلغ تسهیلات قرض‌الحسنه پاسخگوی نیازهای بازنشستگان نیست
نماینده مردم دهلران ، دره شهر ، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی خواستار افزایش رقم تسهیلات قرض‌الحسنه بازنشستگان تامین اجتماعی کشور شد.

فهرست گروه بندی ها

پرسش

یا کارگر و کارفرما می‌توانند با توافق مزایایی کمتر از آنچه که در قانون کار و سایر مقررات تبعی آمده است را در قرار داد کار اولیه یا ملحقات آن پیش‌بینی نمایند؟

هر نوع تغییر در قراردادکار که مزایایی کمتر از امتیازات مقرر در قانون کار برای کارگر منظور نماید مستند بماده 8 قانون نافذ نبوده و بلا اعتبار خواهد بود.

مهلت اعتراض به رای هیئتهای تشخیص و حل اختلاف چند روز میباشد؟

برای رای هیئت تشخیص 15 روز کاری بعد از ابلاغ رای و برای رای حل اختلاف مدت یک ماه مهلت برای اعتراض به دیوان


مناقصه و مزایده

 

مناقصه و مزایدهاحداث فاز 2 سالن ورزشی کارگران شهرستان دهلران(منقضی شد)

 

دفاتر پیشخوان دولت

آدرس دفاتر پیشخوان دولت

ایلام بلوار رسالت جنب بانک تجارت دفتر داورپناه

ایلام بلوار سیدشهدا جنب بیمارستان قائم دفتر دالاب

پیوندهای مرتبط

سازمانهای تابعه

آموزش فنی و حرفه ای17m21112mkm4sazman tamin ejtemaeeبانک توسعه تعاون 

فرابرچسب

قانون کار-بازرسی کار-تعاون-نظارت به تعاونی-کار-رفاه-رفاه اجتماعی-اشتغال-کار ایلام-تعاون ایلام-تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام