توزیع سبد کالا برای اقشار محروم و آسیب پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان ایلام
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای مرکز ایلام: توزیع طرح سبد کالا برای اقشار محروم و آسیب پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان ایلام آغاز شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام: اکثر نانواها و بناهای شاغل در ایلام غیربومی هستند/ تغییر نگرش می‌تواند منجر به رونق اشتغال شود
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با بیان اینکه بیکاری مسئله‌ی مهمی است و مسائل مهم را با راه حل‌های ابتدایی نمی‌توان حل کرد، گفت: جواب به این سوال که چرا عمده استادکاران ما در بخش‌های مختلف غیربومی هستند ریشه‌ی آمار بالای بیکاری استان را به خوبی مشخص می‌کند.
اداره کل تأمین اجتماعی استان ایلام در شاخص تعمیم و گسترش پوشش بیمه ای برای حرف و مشاغل آزاد و بیمه ی اختیاری؛ حائز رتبه ی برتر کشور گردید .
مجلس بار دیگر به ربیعی اعتماد کرد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 22 اسفند باردیگر به علی ربیعی وزیرتعاون ، کار ورفاه اجتماعی اعتماد کردند و براساس رای موافق نمایندگان ، ربیعی به کار خود در این وزارتخانه ادامه می دهد .
محسنی بندپی خبر داد : کاهش 3/8 درصدی طلاق
بهزیستی بازوی اصلی دولت و وزارت رفاه در مبارزه با آسیب های اجتماعی ، همیشه در سیبل بوده است. دکتر انوشیروان محسنی بندپی معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان بهزیستی البته معتقد است که عملکرد مناسبی در این باره وجود دارد .

فهرست گروه بندی ها

پرسش

یا کارگر و کارفرما می‌توانند با توافق مزایایی کمتر از آنچه که در قانون کار و سایر مقررات تبعی آمده است را در قرار داد کار اولیه یا ملحقات آن پیش‌بینی نمایند؟

هر نوع تغییر در قراردادکار که مزایایی کمتر از امتیازات مقرر در قانون کار برای کارگر منظور نماید مستند بماده 8 قانون نافذ نبوده و بلا اعتبار خواهد بود.

مهلت اعتراض به رای هیئتهای تشخیص و حل اختلاف چند روز میباشد؟

برای رای هیئت تشخیص 15 روز کاری بعد از ابلاغ رای و برای رای حل اختلاف مدت یک ماه مهلت برای اعتراض به دیوان


مناقصه و مزایده

 

مناقصه و مزایدهاحداث فاز 2 سالن ورزشی کارگران شهرستان دهلران(منقضی شد)

 

دفاتر پیشخوان دولت

آدرس دفاتر پیشخوان دولت

ایلام بلوار رسالت جنب بانک تجارت دفتر داورپناه

ایلام بلوار سیدشهدا جنب بیمارستان قائم دفتر دالاب

پیوندهای مرتبط

سازمانهای تابعه

m9917m21112mkm4sazman tamin ejtemaee9 

فرابرچسب

قانون کار-بازرسی کار-تعاون-نظارت به تعاونی-کار-رفاه-رفاه اجتماعی-اشتغال-کار ایلام-تعاون ایلام-تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام