مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام:216 میلیارد تومان سهم واحدهای آسیب دیده از کرونا در ایلام
شیرخانی گفت: ۲۱۶ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای آسیب دیده از کرونا در این استان اختصاص یافته که ظرفیت مناسبی برای حمایت از این کسب و کارهاست.
مدیر کل بهزیستی استان ایلام گفت: با پایان یافتن مهلت قانونی ثبت نام مراکز مثبت زندگی در مجموع 193 تقاضا برای تاسیس این مراکز در استان به ثبت رسید.
هفت هزار کارگر ایلامی برای دریافت بیمه بیکاری ثبت ‌نام کردند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: تاکنون هفت هزار کارگر که در اثر کرونا بیکار شده‌اند برای دریافت بیمه بیکاری در سامانه ثبت‌نام کرده ‌اند.
رئیس اداره مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی ایلام گفت: مردم خیر و نیکوکار این استان در ماه رمضان امسال و در اجرای پویش همدلی مومنانه حدود ۹ میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال کمک اهدا کرده اند.
هزینه 30 میلیارد ریالی بهزیستی ایلام برای مسکن مددجویان
کارشناس ساختمان و مسکن اداره کل بهزیستی ایلام از هزینه 30میلیارد ریالی این سازمان در طول سال گذشته برای مسکن مددجویان زیر پوشش خبر داد.

فهرست گروه بندی ها

پرسش

یا کارگر و کارفرما می‌توانند با توافق مزایایی کمتر از آنچه که در قانون کار و سایر مقررات تبعی آمده است را در قرار داد کار اولیه یا ملحقات آن پیش‌بینی نمایند؟

هر نوع تغییر در قراردادکار که مزایایی کمتر از امتیازات مقرر در قانون کار برای کارگر منظور نماید مستند بماده 8 قانون نافذ نبوده و بلا اعتبار خواهد بود.

مهلت اعتراض به رای هیئتهای تشخیص و حل اختلاف چند روز میباشد؟

برای رای هیئت تشخیص 15 روز کاری بعد از ابلاغ رای و برای رای حل اختلاف مدت یک ماه مهلت برای اعتراض به دیوان


مناقصه و مزایده

 

مناقصه و مزایدهاحداث فاز 2 سالن ورزشی کارگران شهرستان دهلران(منقضی شد)

 

دفاتر پیشخوان دولت

آدرس دفاتر پیشخوان دولت

ایلام بلوار رسالت جنب بانک تجارت دفتر داورپناه

ایلام بلوار سیدشهدا جنب بیمارستان قائم دفتر دالاب

پیوندهای مرتبط

سازمانهای تابعه

m9917m21112mkm4sazman tamin ejtemaee9 

فرابرچسب

قانون کار-بازرسی کار-تعاون-نظارت به تعاونی-کار-رفاه-رفاه اجتماعی-اشتغال-کار ایلام-تعاون ایلام-تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام