۱۸۰ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در ایلام پرداخت شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: ۲ هزار و ۱۷۹ فقره تسهیلات کرونا با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال به ۲ هزار و ۴۱۹ نفر در استان پرداخت شد.
پیام تبریک مدیرکل و رییس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به مناسبت یازدهمین سالروز تاسیس بانک توسعه تعاون
به مناسبت یازهمین سالروز تأسیس بانک توسعه تعاون، شیرخانی، طی پیامی ورود به دوازدهمین سال فعالیت این بانک را به‌ تمامی تعاون گران و تلاشگران عرصه کار و تلاش و همکاران این بانک در استان ایلام تبریک گفت
پاسخگویی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به شهروندان در سامانه سامد
صبح روز سه‌شنبه چهاردهم مردادماه شیرخانی جهت پاسخگویی در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت(سامد) به شماره تماس ۱۱۱ به پیشنهادات و سوالات هم استانی ها پاسخ داد.
پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار
شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در پیامی فرا رسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: سهم بهزیستی در پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات بند ب تبصره۱۶ بررسی شد
صبح روز سه شنبه چهاردهم مردادماه با حضور مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهزیستی و مدیران بانک های استان، جلسه پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات بند ب تبصره۱۶ سهم بهزیستی در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام برگزار شد.
۴.۶ میلیارد ریال هزینه برای تامین مسکن خانوارهای ۲ معلول ایلام
کارشناس ساختمان و مسکن اداره کل بهزیستی ایلام گفت: چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در سال جاری به عنوان کمک‌هزینه مسکن به خانوارهای دارای حداقل ۲ عضو معلول این استان پرداخت شده است.

فهرست گروه بندی ها

پرسش

یا کارگر و کارفرما می‌توانند با توافق مزایایی کمتر از آنچه که در قانون کار و سایر مقررات تبعی آمده است را در قرار داد کار اولیه یا ملحقات آن پیش‌بینی نمایند؟

هر نوع تغییر در قراردادکار که مزایایی کمتر از امتیازات مقرر در قانون کار برای کارگر منظور نماید مستند بماده 8 قانون نافذ نبوده و بلا اعتبار خواهد بود.

مهلت اعتراض به رای هیئتهای تشخیص و حل اختلاف چند روز میباشد؟

برای رای هیئت تشخیص 15 روز کاری بعد از ابلاغ رای و برای رای حل اختلاف مدت یک ماه مهلت برای اعتراض به دیوان


مناقصه و مزایده

 

مناقصه و مزایدهاحداث فاز 2 سالن ورزشی کارگران شهرستان دهلران(منقضی شد)

 

دفاتر پیشخوان دولت

آدرس دفاتر پیشخوان دولت

ایلام بلوار رسالت جنب بانک تجارت دفتر داورپناه

ایلام بلوار سیدشهدا جنب بیمارستان قائم دفتر دالاب

پیوندهای مرتبط

سازمانهای تابعه

m9917m21112mkm4sazman tamin ejtemaee9 

فرابرچسب

قانون کار-بازرسی کار-تعاون-نظارت به تعاونی-کار-رفاه-رفاه اجتماعی-اشتغال-کار ایلام-تعاون ایلام-تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام