​عبدالملکی در دیدار با وزیر تندرستی تاجیکستان اعلام آمادگی کرد: همکاری در تمام حوزه‌های مشترک به ویژه حمایت‌های اجتماعی
دکتر "حجت الله عبدالملکی " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که به همراه رئیس جمهوری به تاجیکستان سفر کرده است با "جمال الدین عبدالله زاده" وزیر تندرستی و حفظ اجتماعی اهالی جمهوری تاجیکستان دیدار کرد.
درخواست وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از تشکل های کارگری؛گزارش مشکلات صنفی و راه‌حل‌های پیشنهادی ارائه شود
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نشست با نمایندگان تشکل های کارگری سراسر کشور،رفاه کارگران را از اولویت های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی دانست و از تشکل ها خواست گزارشی از مشکلات صنفی تهیه و راه‌حل‌های پیشنهادی خود را در این زمینه ارائه کنند.
جزئیات فعالیت قرارگاه رفاه مردم اعلام شد
نایب‌رئیس قرارگاه رفاه مردم گفت: این قرارگاه شامل ۱۴ ستاد است که هر ستاد کار ویژه‌ای را در حوزه تخصصی انجام می‌دهد که در ستاد کارت رفاه مردم به دنبال ایجاد ابزاری برای رساندن کمک‌های معیشتی به جامعه مخاطب خدمات است.
۸۵ تعاونی مسکن مهر در ایلام فعال است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: ۸۵ تعاونی مسکن مهر در سطح استان مشغول فعالیت هستند و واحدهای ساخته شده تحت نظارت این تعاونی ها هشت هزار و ۱۹۰ واحد است.
به مناسبت هفته تعاون: کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام خون اهدا کردند
با هدف یاری رساندن به بیماران نیازمند مدیر تعاون و جمعی از کارکنان اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در حرکتی خودجوش با حضور در مرکز اهدای خون استان ایلام خون اهدا کردند.
تجلیل از چهره های برتر کارفرمایی و کارآفرینان برتر استان ایلام
صبح امروز با حضور مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی(شیرخانی مدیرکل و رییس شورای هماهنگی مدیران، ملکشاهی مدیرکل تامین اجتماعی، رمضانی مدیر درمان تامین اجتماعی و بالاوندی مدیر شعب بانک رفاه کارگران) و چراغی رییس کانون بازنشستگان استان و معاونین تعهدات و بیمه ای و روسای ادارات تامین اجتماعی، از چهره های برتر کارفرمایی و کارآفرینان برتر استان ایلام تجلیل شد.

فهرست گروه بندی ها

پرسش

یا کارگر و کارفرما می‌توانند با توافق مزایایی کمتر از آنچه که در قانون کار و سایر مقررات تبعی آمده است را در قرار داد کار اولیه یا ملحقات آن پیش‌بینی نمایند؟

هر نوع تغییر در قراردادکار که مزایایی کمتر از امتیازات مقرر در قانون کار برای کارگر منظور نماید مستند بماده 8 قانون نافذ نبوده و بلا اعتبار خواهد بود.

مهلت اعتراض به رای هیئتهای تشخیص و حل اختلاف چند روز میباشد؟

برای رای هیئت تشخیص 15 روز کاری بعد از ابلاغ رای و برای رای حل اختلاف مدت یک ماه مهلت برای اعتراض به دیوان


مناقصه و مزایده

 

مناقصه و مزایدهاحداث فاز 2 سالن ورزشی کارگران شهرستان دهلران(منقضی شد)

 

دفاتر پیشخوان دولت

آدرس دفاتر پیشخوان دولت

ایلام بلوار رسالت جنب بانک تجارت دفتر داورپناه

ایلام بلوار سیدشهدا جنب بیمارستان قائم دفتر دالاب

پیوندهای مرتبط

سازمانهای تابعه

آموزش فنی و حرفه ای17m21112mkm4sazman tamin ejtemaeeبانک توسعه تعاون 

فرابرچسب

قانون کار-بازرسی کار-تعاون-نظارت به تعاونی-کار-رفاه-رفاه اجتماعی-اشتغال-کار ایلام-تعاون ایلام-تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام