دکتر درویشی: بی توجهی به رفع بیکاری چالش های جدی به دنبال دارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام گفت: بیکاری در حال حاضر یکی از مشکلات عمده جامعه است که اگر با جدیت به رفع آن پرداخته نشود به یک چالش و معضل جدی تبدیل خواهد شد.
بانک ها دغدغه ای برای ایجاد اشتغال در استان ندارند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با انتقاد از معرفی نشدن طرح های اقتصادی برای جذب تسهیلات، گفت: بانک ها دغدغه ای برای ایجاد اشتغال در استان ندارند.
صادقی فر : کارگروه ملی صنایع خلاق و فرهنگی تشکیل می شود
براهیم صادقی فر از تشکیل کارگروه ملی صنایع خلاق و فرهنگی در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خبر داد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بر لزوم رفع مشکلات واحدهای تولیدی به منظور رونق تولید در سطح استان تاکید کرد.
جلسه مشترک کمیته فنی استانی و کمیته نظارت اشتغال ر‌وستایی و فراگیر
صبح روز یکشبه سی ام اردیبهشت ماه به ریاست دکتر درویشی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، مهندس شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و با حضور مدیران دستگاههای اجرایی و مدیران بانکهای عامل در محل سالن جلسات شهید ملکشاهی استانداری برگزار شد.
بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از سوی سازمان تامین اجتماعی در تمامی شعب این سازمان در کشور در حال اجرا است و کارفرمایان می توانند از مزایای این طرح برخوردار شوند.

فهرست گروه بندی ها

پرسش

یا کارگر و کارفرما می‌توانند با توافق مزایایی کمتر از آنچه که در قانون کار و سایر مقررات تبعی آمده است را در قرار داد کار اولیه یا ملحقات آن پیش‌بینی نمایند؟

هر نوع تغییر در قراردادکار که مزایایی کمتر از امتیازات مقرر در قانون کار برای کارگر منظور نماید مستند بماده 8 قانون نافذ نبوده و بلا اعتبار خواهد بود.

مهلت اعتراض به رای هیئتهای تشخیص و حل اختلاف چند روز میباشد؟

برای رای هیئت تشخیص 15 روز کاری بعد از ابلاغ رای و برای رای حل اختلاف مدت یک ماه مهلت برای اعتراض به دیوان


مناقصه و مزایده

 

مناقصه و مزایدهاحداث فاز 2 سالن ورزشی کارگران شهرستان دهلران(منقضی شد)

 

دفاتر پیشخوان دولت

آدرس دفاتر پیشخوان دولت

ایلام بلوار رسالت جنب بانک تجارت دفتر داورپناه

ایلام بلوار سیدشهدا جنب بیمارستان قائم دفتر دالاب

پیوندهای مرتبط

سازمانهای تابعه

m9917m21112mkm4sazman tamin ejtemaee9 

فرابرچسب

قانون کار-بازرسی کار-تعاون-نظارت به تعاونی-کار-رفاه-رفاه اجتماعی-اشتغال-کار ایلام-تعاون ایلام-تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام